2737
2739
خوشبخت باشید  من این طرز فکر رو درک نمیکنم

نمیگم این طرز فکر منه هااا 

فقط دارن براتون شرح میدم که متوجه بشید منظورم چیه 

و با توجه به این تفکر نظرتون رو بهم بگید

چه کنم چرخ فلک کرده مرا از تو جدا من چه جورابی بپوشم که دهد بوی تورا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از نظر خانواده ما اینقدر چیپ و مسخرس

که حتی اگه دعوتم بشیم نمیریم میگیم کار و زندگیمون خیلی مهم تر از مسخره بازیه دوتا جقله ست

اخه 17 18 ساله هنوز پریودش هم منظم نشده چخبرشه واسه ازدواج؟

واکنش من در مواجه با تاپیکها و بعضی راهنمایی های کاربران: پناه برخدا...هعییییی....پناه برخدا...هعیییی...پناه برخدا....هعییییی...پناه برخدا....
2731

همن خودم زود ازدواج کردم راضی ام هستم

اما بعضی وقتا میگم کاش میموندم بچگیمو میکردم تو بیست چهار بیست پنج ازدواج میکردم 

الان بشین درست بخون به این چیزام فک نکن

همینایی که میگن قضاوت بده خودشون  از همه بیشتر ادعای قضاوت دارن😏

به نظر من نمیشه نظر قطعی داد. دختری که سرش توی اون سن توی درسه و می خواد درس بخونه معمولا انقدر درگیره که نمی تونه همسر خوبی باشه. کسی که اهل درس نیست می تونه ازدواج کنه اگه مورد خوبی براش پیش اومد.

"راجع به" رو درست بنویسیم.
2738

۱۴ عقد کردیم ۱۷‌هم‌ عروسی گرفتیم

مثل چی‌پشیمونم....

البته منکه بچه‌ بودم چیزی از زندگی ‌حالیم‌نبود‌ از‌پدر مادرم ‌توقع‌ نداشتم تو ۱۴ سالگی شوهرم‌بدن😑😑😑

اینا تو رو اذیتت میکنن🖤نیومده خسته ات میکنن🖤 همه جوره من پشت توأم🖤بیا قایم شو پشت خودم🖤✨....من خسته ام میشه درکم کنی خدا.....
نمیگم این طرز فکر منه هااا  فقط دارن براتون شرح میدم که متوجه بشید منظورم چیه  و با توجه ...

اینجور مواقع من حس میکنم اون بچه خانواده درست نداره

و میخواد فرار کنه یا تربیتش کردن برای رابطه جنسی‌ و زاییدن و خانه داری 

اخرش هم غالبا میشه همین تاپیک های جای برگشت برای طلاق ندارم و کار خانگی برای یه خانم بدون تجربه کار و تحصیلات  چی سراغ دارید  

😁
ببینید تفکر اشتباه جامعه هست که داره بهش دامن زده میشه 4 نوع بلوغ وجود داره  بلوغ عقلی  ب ...

سن 18 بلوغ جنسی و جسمی که تکیمل شدن 

بلوغ عاطفی و عقلی هم به شرایط تربیتی خیلی بستگیداره و فرد به فرد متفاوته

چه کنم چرخ فلک کرده مرا از تو جدا من چه جورابی بپوشم که دهد بوی تورا
میخوان چکار کنن؟ کار خاصی نیست  رابطه جسمی هست و کار خانه و روابط ازدواج و مدیریت خانوادگی و ...

تربیت بچه تو هرسنی باشه فرقی نداره.بچه اونی میشه که هستی.و براتربیت باید مطالعه کرد و مشاوره گرفت.

زندگی رو خیلی براخومون سخت میگیریم.زندگی اونقدرام سخت نیست.خیلیم شیرینه

2706