2726
منم۱۷ عقد کردم برگردم عقب تاقبل۲۷ اصلا به ازدواج فکر نمیکنم کلی از نگرشام نسبت به زندگی عوض شده

میشه یکم توضیح بدی

چه کنم چرخ فلک کرده مرا از تو جدا من چه جورابی بپوشم که دهد بوی تورا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
درک نمیکنم چرا باید یه بچه به فکر ازدواج باشه

خب چون به نظرش بچه نیست و به بلوغ جسمی جنسی و عقلی رسیده 

مگه خاله بازی  تو رو اما حسین نکنین این کارو باورم نمیشه شما قبل از ۳۰ سالگی به ازدواج فکر می ...

چرا قسم میدی 😐😐😐دیگه تا ۳۰ سالگی چه خبره😑😑😑 

هر آنچه که هنگام عبادت خدا از او می طلبی باور داشته باش که آن را به دست آورده ای.باید طوری رفتار کنی که گویی آن را قبلا گرفته ای....
چرا قسم میدی 😐😐😐دیگه تا ۳۰ سالگی چه خبره😑😑😑 

منم به نظرم 30 زیاده 

اوم موقعیت داشته باشه چرا که نه تو سن 20 

زیر 20 هم بستگی به ادمشداره

دختر تو این سن فقط باید درس بخونه،واسه شوهر کردن وقت زیاده،من خودم 20سالگی ازدواج کردم با وجود اینکه همسرم از نظر شغل و موقعیت اجتماعی میتونم بگم آرزوی هر دختری،و امکاناتم فراهمه،ولی وقتی فکرش رو میکنم میگم بهتر بود تا25-26مجرد بودم اونموقع ازدواج میکردم

منم به نظرم 30 زیاده  اوم موقعیت داشته باشه چرا که نه تو سن 20  زیر 20 هم بستگی به ادمشد ...

نه دیگه ۳۰ سال خیلی زیاده کی میخواد بچه دار بشه تو ۴۰ سالگی😐😐نه ۲۵

هر آنچه که هنگام عبادت خدا از او می طلبی باور داشته باش که آن را به دست آورده ای.باید طوری رفتار کنی که گویی آن را قبلا گرفته ای....
2706