2733
2739
عنوان

مامانا، بیاین ببینید چرا بچه م اینطوری شده؟🤤🤤

| مشاهده متن کامل بحث + 264 بازدید | 27 پست
اخه جدیدا اینطوری میکنه ریفلاکسو از اول داشت

اگه داشت ک عود کرده بدتر شده

اگه دارو میدی ببر دکتر دوزشو زیادتر کنه

اگه ن ک شروع کن دارو رو

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رفلاکسش عود نکرده دوباره خدایی نکرده؟

نمیدونم

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

شک نکن یا دندونه یا نفخ یا هم رفلاکس که میگی دارو میخوره

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
2728
شک نکن یا دندونه یا نفخ یا هم رفلاکس که میگی دارو میخوره

خب مهم اینه کدوماس خواهر😄😄😄

چشم بسته غیب میگی؟

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
خب مهم اینه کدوماس خواهر😄😄😄 چشم بسته غیب میگی؟

اینو دیگه تو که بچه ت دائما جلو چشته بفهمی.اگه دست تو دهنش میکنه وسیله هارو‌میبره دهنش یعنی دندونه باید به لثه هاش قبل خواب ژل دنتی کید باریج بزنی.اگه نفخه عرق نعناع که نمیتونی بدی بخاطر رفلاکس ولی بادرنجبویه یا عرق زیره میتونی قبل خواب بدی ببینی فرقی میکنه.منم پسرم همش بیدار میشد نفخ بود خل شده بودم از بیخوابی

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
2738
اینو دیگه تو که بچه ت دائما جلو چشته بفهمی.اگه دست تو دهنش میکنه وسیله هارو‌میبره دهنش یعنی دندونه ب ...

ممکنه حساسیت غذایی باشه؟؟

چون وقتی بیدار میشه چشماشو و صورتشو میماله

ممکنه حساسیت غذایی باشه؟؟ چون وقتی بیدار میشه چشماشو و صورتشو میماله

بینیشم میماله؟؟ بله ممکنه باشه.ولی اگه بینیشم میماله با مشت میتونه علایم دندون هم باشه.

رفلاكسه  هميشه تاقبل ازساعت٨غذاشوبده بخوره  من تمام اينارودردخترم تجربه كردم

وقتی اینطوری شد دوز داروشو بالاتر بردید؟؟