2733
2739

دیگه دارم روانی میشم

بچه م یک هفته س، هر ۲۰ دقیقه یکبار ا خواب میپره بالا، گریه میکنه، باید بلندش کنم یا تابش بدم رو پام یا پستونک بزارم دهنش تا ۲۰ دقیقه دیگه بخوابه😢

۶ ماهشه

قبلا اینطوری نبود😢😢

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

پسر منم تو اون سن همینجوری شده بود. چند هفته بعد دندوناش دراومد. اشکم دراومده بود دیگه.🤕🤕

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush

منم بچم از چهار پنج ماهگی اینجوری شد وای پدر منو دراورد وروجک

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هنوزم دندون در نیورده ۹/۵ ماهشه

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  
احتمالا رفلاکس معده داذه

رفلاکس که از اولم داشت،۴ ماهه داره دارو مصرف میکنه

الان یک هفته س اینطوری شده

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
2738
پسر منم تو اون سن همینجوری شده بود. چند هفته بعد دندوناش دراومد. اشکم دراومده بود دیگه.🤕🤕

به خدا دارم از بیخوابی دیوونه میشم😭

علایم بچه های ریفلاکسیه

اخه جدیدا اینطوری میکنه

ریفلاکسو از اول داشت

به خدا دارم از بیخوابی دیوونه میشم😭

میفهمم عزیزم. با تملم وجود درکت میکنم. احتمالا لثه هاش درد میکنه. یه شب امتحان کن بهش استامینوفن بده ببین اروم میشه یا نه.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
اون ایموجی که گذاشتی معنی هوس میده . فکر کردم شیرین کاری انجام داده😅🤦‍♀️

نه میخواستم بگم دهنم سرویس شد😑😐

میفهمم عزیزم. با تملم وجود درکت میکنم. احتمالا لثه هاش درد میکنه. یه شب امتحان کن بهش استامینوفن بده ...

دادم عزیزم، همین آش بود و همین کاسه😖

2706