2737
2734
عنوان

هرکی سقط داشته بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1656 بازدید | 108 پست
لطف کردی توضیح دادی عزیزم خدا تو راهی تو حفظ کنه ❤ اسکرین میگیرم از توضیحاتت

امشالا بحق جدم قسم تا عید همتون بیایید بگید باردار شدیم

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪

منم حدود ۱۶ هفته حامله بودم که سقط کردم تو سونوی ان تی تشخیص دادن که بچه گردنش کیست داره ۷ دی ۹۵ بچمو سقط کردم پارسال ۱۵ دی ۹۸ خدا یه گل پسر بهم داد ان شاالله قسمت همتون بشه به حق بانوی دوعالم فاطمه زهرا لذت مادر شدنو بچشین خواهرا من با اون سقط قشنگ سالها پیر  شدم درد بدیه خدا سر هیچکس نیاره

خدایا یه نی نی تپل و سالم قسمت همه ارزومنداش بکن پسر کوچولوی منم واسم نگهدار😍😍😍خدایا گله دارم از زمینو زمانت از دلم که هر روز میشکنه و هیچ مرحمی براش پیدا نمیکنم دلم میسوزه واسه مادری که بادردو دلام موهاش سفید شده واسه پدری که هر روز به غماش اضافه میکنم خدایا کمکم کن واسم دعا کنین محتاج دعاهاتونم😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لطف کردی توضیح دادی عزیزم خدا تو راهی تو حفظ کنه ❤ اسکرین میگیرم از توضیحاتت

من ساده براتون نوشتم اما انقدر تو سرم میزدم که سردرد شدید گرفتم دوبار ام ار ای رفتم 

همش مشت میزدم تو دلم بخاطر جا خالی بچه 

بعد از ۶سال بالاخره ....

تا اینکه از پری دوم روحیمو بدست اوردم

بعد اینکه من شهر غریبم 

صبح تا شب تک و تنها 

در حدی غریبم که گاهی شوهرم هفته ای یه شب میومد خونه😭😭پس ببین چقدر درد کشیدم 

چقدر تنهایی ‌بدبختی کشیدم 

فقط اهنگ میداشتم و گریه میکردم 

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
2728
واسه بارداری مشکلی ندارم حتی الان هم میتونم راحت باردارم بشم فقط میترسم  دوباره مشکل داشته باشه ...

یه پمادهایی هستن با اپلیکاتور تزریق میکنی

اونا عالی هستن برارعفونت

منم حدود ۱۶ هفته حامله بودم که سقط کردم تو سونوی ان تی تشخیص دادن که بچه گردنش کیست داره ۷ دی ۹۵ بچم ...

منم ۱۵ هفته سقط کردم.بچمو دیدم.همش جلوی چشامه.

میترسم از بارداری.

بچه دومم بود.

میترسم دوباره سقط بشه

عضو جدید بامداد خمار(وزن الان۶۴/400😭😭😭   وزن هدف۵۵💪💪💪)ببینم میشه این شکمو آب کرد.(عضویت۲۹/10/9۹💙💙قد۱۶۴)(15/11/99 6️⃣2️⃣/7️⃣8️⃣0️⃣کیلووو)    (۳/۱۲/996️⃣1️⃣/3️⃣0️⃣0️⃣)💙💙(۲۰/۱۲/۹۹5️⃣9️⃣/3️⃣8️⃣0️⃣)🥰🥰🥰🥰بالاخره دهه ۵۰ شدمممم.💚💚(7/1/14005️⃣7️⃣/5️⃣0️⃣0️⃣)خب دیگه فقط دو کیلو مونده تا به هدفم برسم.خیلی حس خوبیه وقتی لباسای قدیمی دوباره اندازت میشه🥰🥰.(۲۳/۱/۴۰۰5️⃣5️⃣/7️⃣8️⃣0️⃣)تامام💪💪💪💪💪💃💃💃💛💛💛
نه

دکتر بخاطر سابقه ای که داشتی آمپول بهت میده 

اینبار چیزی نمیشه خیالت راحت

2740
خب اسپرین و آمپول میدن برای جلوگیری از سقط  اونموقع که باردار بودی اسپرین میخوردی یا دارو دیگه

عزیز گلم. فکر کنم پست هممون قاطی شده😀. ببین من سقط خود به خودی ندارم. گفتم یکیش قلبش تشکیل نشد مجبور شدم سقط کنم یکی هم خارج رحمی بود. خونریزی نداشتم که باعث سقط بشه خودم رفتم بیمارستان به علت مشکل سقط کردم

نه من تا ۳،۴ روز بعدش خونریزی داشتم بعد لکه بینی شد بعدم قطع شد 

من کورتاژ کزدم

من ساده براتون نوشتم اما انقدر تو سرم میزدم که سردرد شدید گرفتم دوبار ام ار ای رفتم  همش مشت م ...

خدا جبران کرده همه غصه هاتو ،تنهاییاتو ، درداتو....... ،زووود برگردونده ش بهت،خدا حفظش کنه واستون💟

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
عزیز گلم. فکر کنم پست هممون قاطی شده😀. ببین من سقط خود به خودی ندارم. گفتم یکیش قلبش تشکیل نشد مجبو ...

اخه من رفتم دکتر تا گفتم سقط داشتم نگفت چرا فقط اسپرین نوشت🤣انشالا بحق فاطمه زهرا این بارداریت سالم باشه 

راستی خارج از رحم رو چجور فهمیدی 

علایمت چی بود

آره چندباراستفاده کردم خوب میشم یه مدت بعددوباره شروع میشه 

دکتر به من گفت لباس زیر نپوش 

چون همیشه مرطوب میمونه و عفونت بیشتر میشه 

الان بخاطر بارداری مجبورم نپوشم

2706