2737
2739
عنوان

هرکی سقط داشته بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1658 بازدید | 108 پست
قلبش مشکل داشت دوست نداشتم بعد تولدش سختی بکشه و هرروز اتاق عمل باشه آخرم بمیره 😭

تو پونزده هفته چطور متوجه شدی؟تو انومالی میگن که 

شاید دکترت اشتباه کزده

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
عزیزم آزمایش دادی ببینی بخاطر چیه؟عفونت مداری که چسبندگی داشته باشه لوله هات؟

همه آزمایش ها به اصرار خودم رفتم. تخمک. اسپرم. کروموزوم. عکس رنگی و..... همه آزمایش ها نرمال بود. حتی یک پورد مشکوک هم وجود نداشت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خرفه رو ب چ صورت؟قرص کمر خوردنی یا چسبوندنی ب کمر؟

خرفه بکوب واب بریز سرش و بذار تو یخچال تا صبح بمونه 

رنگش سفید میشه یکم برا منی که بد وجودم بدمزست اما همون آب یه آدم مرده رو زنده میکنه 

یعنی در این حد مقویه

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
2728
منم رفتم سونوگرافی دکترم گفت رحمت خیلی تمیزه عالیه مواظب باش زودحامله نشی  چون بچه ام مشکل داش ...

عزیزم چه مشکلی داشت؟چرا سقط کزدی 

چند هفته بودی

همه آزمایش ها به اصرار خودم رفتم. تخمک. اسپرم. کروموزوم. عکس رنگی و..... همه آزمایش ها نرمال بود. حت ...

طبع بدنت سرد نیست؟؟؟من بارداری اول گفتم که شش سال ازدواج کزدم و نشد 

بخاطر کرونا همش رو غذا فلفل میزدیم با شوهرم 

حتی رو تخم مرغ و قیمه😂😂 

سریع باردار شدم 

اماذسقط شد

شیر وکنجد یعنی توشیرکنجدبریزم بخورم

نه شیر و کنجد که جداست 

خرفه من سه تا لیوان بیشتر نتونستم بخورم 

ببین مامانم حدود یک مشت خرفه کوبید یا اگه آسیاب داری آسیاب کن 

بعد آب ریخت سرش و‌گذاشت تو بخچال 

بوی حموم عمومی میده یکم 

فقط خرفه با ابه چیز دیگه نمیخواد

2740
شیر وکنجد یعنی توشیرکنجدبریزم بخورم

کارایی که گقتم بگن 

پیاده روی برو 

ماست و ترشی و چیزا سرد نخور 

اگه تا عید باردار نشدی هر چی خواستی بهم بگو

خدا بهت لطف میکنه وقتی یبار باردار شدی بازم میشی

طبع بدنت سرد نیست؟؟؟من بارداری اول گفتم که شش سال ازدواج کزدم و نشد  بخاطر کرونا همش رو غذا فل ...

نه گلم اتفاقا گرمه. پست اول گفتم گلم من زود باردار میشن. هر دو بار داری اولین و دومین اقدام باردار شدم . مشکلم باردار نشدن نیست مشکلم سقط هست

خرفه بکوب واب بریز سرش و بذار تو یخچال تا صبح بمونه  رنگش سفید میشه یکم برا منی که بد وجودم بد ...

لطف کردی توضیح دادی عزیزم خدا تو راهی تو حفظ کنه ❤ اسکرین میگیرم از توضیحاتت

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
کارایی که گقتم بگن  پیاده روی برو  ماست و ترشی و چیزا سرد نخور  اگه تا عید باردار ...

واسه بارداری مشکلی ندارم حتی الان هم میتونم راحت باردارم بشم فقط میترسم  دوباره مشکل داشته باشه آزمایش ژنتیک رفتیم نرمال بوداصلادلیلش مشخص نشدگفتن احتمالابه خاطره عفونتی که داشتم باشه

پشت گردنش کیست داشت تشخیص سندروم دان داده بودن  پانزده هفته بودم

فامیل هستید با همسرت

نه گلم اتفاقا گرمه. پست اول گفتم گلم من زود باردار میشن. هر دو بار داری اولین و دومین اقدام باردار ش ...

خب اسپرین و آمپول میدن برای جلوگیری از سقط 

اونموقع که باردار بودی اسپرین میخوردی یا دارو دیگه