2733
2734

اره بابا من پارسال کلی غذا پختم ب خودم رسیدم ،شوهرم از سر کار اومد اصلا عین خیالش نبود شام خوردیم اخر شب مادر شوهرم با هدیه اومد خونمون تازه دو زاریش افتاد 

اینقد ک مشغله دارن بیچاره ها ،سخت نگیر 

میرسه اون روزی ک توی تراس خونه خودمم دارم برگای زرد شمعدونی توی تراسو میچینم و بهشون اب میدم  یاد این روزام میفتم ک چقد دلگیر بودن ،چقد تنها بودم چقد التماستو کردم واسه داشتن این روزا صدای پسرم منو میکشه بیرون از فکرام، با خنده بهش نگاه میکنم میگه مامانی تلفن زده میگه نی نی خاله داره دنیا میاد از ته دلم میگم خدایا شکرت یعنی اون روزای پر از استرس تموم شدن#خدایا برایم خدایی کن
۳ البته از سال اول یادش نبود چه برسه سال سوم از قبل بهش گفته بودم فلان روز سالگرده یادت نباشه ناراح ...

دختر خوب دعا میکنم اینقدر دلت خوش باشه اصلا اینا یادت نیاد 🙄سالگرد ازدواج مهم و قشنگه ولی سال اول و نهایتا دوم بعدش تو سراشیبی کار و زندگی می افتی . مردا کلا در این مورد فراموشکارن . 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه اتفاقا همزمان  سالگرد ازدواج دوستمم بود اون فیلم گذاشته بود شوهرش سوپرایزش کرده

منم خواهرم همیشه شوهرش براش تولد حسابی میگیره و کادو و فلان و برا سالگردا و اینا. همشم استوری اینا میذارن. خب مردا باهم فرق دارن. ولی اکثرشون زیاد در قید و بند مناسبتا نیستن. منم اوایل اگه یادش میرفت دعوا راه مینداختم ولی بعد دیدم واقعا چه اهمیتی داره اینچیزا. از اول ۷سال ازدواجمون فقط پارسال برا تولدم یه کیک گرفت بیخبر. اونم فکر کنم از باجناقش یاد گرفته بود. خوشحال شدم‌ .ولی دیگه همون بود.😁😁

۳ سال

اوههههه سه سالههههه منم فک کردم سال اوله 

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
2728
دلخوشی ک ب این چیزا نیس خواهر گلم بخدا بعضیا ی مشکلاتی دارن ک اگ بفهمی اصن سالگرد و ماهگرد یادت میره ...

اره درسته حرفت ولی تو این زندگی تکراری ادم سالی ۲ بارم با کادو بره خونه چیزی از دنیا کم نمیشه

شاید باورت نشه..ولی ما سه چهار از زندگیمون گذشته بود ،یه سال منم یادم نبود اصلا ،اردیبهشت بود سالگرد ازدواجمون فکر کنم تابستون اینا بود رفته بودیم خونه برادر شوهرم اونا فیلم گذاشتن گفتن سالگرد ازدواجمون بود که یادمون نبوده،میخوام بگم گرفتاری نمیزاره آدم یادش بمونه..حالا من خودم از اون آدمایی هستم که هیچی یادم نمیره اصلا،ولی برای منم پیش اومد

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔
2740

ناراحتی نداره، مردم دارن زیر فشار زندگی له میشن مخصوصا مردا، حالا ی تاریخ یادش رفته چیشده مگه! 

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت
خیلی تو ذوقم خورد اخه من کادو گرفته بودم بعد همه ازم پرسیدن چی خریده برات خیط شدم

وای امسال منم واسه سالگردمون کادو اینا خریده بودم آماده بودم اصن نیومد

انقد خورد تو ذوقم

کادوشم نگه داشتم تولدش بدم

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     

آره بیشتره وقتا ولی چون میدونم چیزی تودلش نیست اذیتش نمیکنم وخودم کیک میپزم و جشن و... 

آجیا واسه پسرم دعا کنید مشکلش رفع بشه خیلی حالم خرابه 😥😥😥 دعا کنید ناامید نشم 🙏🙏🙏خدا بچه سالم و صالح نصیبتون کنه 😭😭😭🌹🌹🌹🌹