2726
۳۶۵ روز سال و تو فکر ما نیستن بده سالی یه بار یه شاخه گل دستشون بگیرن؟ادم تو زندگی دلخوش چی باشه پس

چندمین سالگرده . بگو تا بگم 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
اره. من اگه یادش بمونه میام تاپیک میزنم .🤣بیخیال. چی بخاطر سالگرد تولد و ازدواج و فلان زندگی رو به ...

اخه اتفاقا همزمان  سالگرد ازدواج دوستمم بود اون فیلم گذاشته بود شوهرش سوپرایزش کرده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چندمین سالگردتون بود؟ والا با این وعض و اوضاع اقتصادی گناه دارم مردا. خدا میدونه از صبح ک میرن بیرون تا شب ک برمیگردن با چند نفر ادم جورواجور سر و کله میزنن. چ اتفاقاتی ک نمیوفته. یکم درک کنید والا شرایط سخت

الهی عزیزدلم مبارک باشه خانومی ان شاءالله که سال های سال کنار هم خوشبخت و سلامت زندگی کنین

الان مشغله ها زیاده هر چند این دلیل نمیشه

اما من جای شما بودم خودم سورپرایزش میکردم با پختن یه کیک و یه دورهمی دو نفره

فرشته ساداتم /     تا خدا هست و خدایی میکند / مجتبی مشکل گشایی میکند   
2728
۳۶۵ روز سال و تو فکر ما نیستن بده سالی یه بار یه شاخه گل دستشون بگیرن؟ادم تو زندگی دلخوش چی باشه پس

دلخوشی ک ب این چیزا نیس خواهر گلم بخدا بعضیا ی مشکلاتی دارن ک اگ بفهمی اصن سالگرد و ماهگرد یادت میره.همیشه دعا کن عاقبت بخیر بشین خوشبخت باشین دوست گلم😘

یه منتظر بچه که چندین بااااار امیدوار شده و بعدم ناامید
😁😁😁😁واسه این ناراحت شدی‌؟ من شوهرم سه ماه بعد ازسالگرد ازدواجمون اون هم بعد از چند سال زندگی یه ...

خخخخخخخخخخخخخخخ وااااااای دختر چقد خندیدم الهی که همیشه لبت خندون باشه و همسرتون زنده

فرشته ساداتم /     تا خدا هست و خدایی میکند / مجتبی مشکل گشایی میکند   
😁😁😁😁واسه این ناراحت شدی‌؟ من شوهرم سه ماه بعد ازسالگرد ازدواجمون اون هم بعد از چند سال زندگی یه ...

خیلی تو ذوقم خورد اخه من کادو گرفته بودم بعد همه ازم پرسیدن چی خریده برات خیط شدم

بنظرم برای سومین سال زوده برای فراموش کردن بگرد ببین مشکل کجاست شاید مشکلی ناراحتی چیزی داره

اولین سالم هیج کاری نکرد ،کلا واسش مهم نیست تو ذوقم میخوره من خیلی این مناسبتا واسم مهمه

2706