2737
2734
عنوان

ظنز خنده دار ٩٩/٩/٩

| مشاهده متن کامل بحث + 912 بازدید | 72 پست
انگار بچه ۹ /۹/۹۹ بدنیا بیاد میخاد چ گلی ب سرشون بزنه😂دیوونه اند ملت  یه عده نون ندارن ک بخور ...

من تاریخ تولدم رنده ولی هیچ اهمیتی برام نداره هیچ جا بهم مدال افتخار ندادن😌

1399/6یه روز قشنگ و خوشحال کننده برای منه😃که با نمره عالی دفاع میکنم😃
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

حالا اگه بچه ۹۹/۹/۹ به دنیا بیاد پرفسور میشه...والا اون روز هم یه روزه مثل همه ی روزهای خدا...

ن بخدا هیچی نمیشه 

تازه هزارتا مریضی هم میگیره

ایناییم ک 9.9.99 ب دنیا میان چندسال دیگ میان اینجا تایپک میزنن وای من از زندگی سیرم و.....هیچ فرقی ندارن 

تازه اگ زود بدنیا هم بیان ی مشت منگل میشن و عقب افتاده بخاطرنارس بودنشون

2742
احتمالا 1.۱.۱۴۰۰هم همین برنامه هست

هرسال هست ۸/۸/۹۸پارسال

ولی تاریخ امسال خاص

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم خدایاااااا      آرامم کن     همانگونه که دریا را پس ازطوفانی سخت آرام میکنی 
نام کابریامون😍😍😍😍😍😍😍🤗

اَي جانم خدا حفظش كنه دختر من آباني هست 

من منم واسه من مهم خودمم مهم نیست تو کی هستی یاد بگیر همیشه اول ب خودت احترام بزاری احترام پیش از حد خوبی پیش از حد ممنوع اگه ی موقع بخاطر احترام ب کسی از حق خودت گذشتی بدون اول بخودت بی احترامی کردی خوبی هیچ وقت یاد کسی نمیونه پس انقــــــــد خوب نباش بزار کمی بفهمن که میتونی بد باشی اونوقت پیش همه خوبی😊 ببخشید طولانی شد

دوست من پارسال رفت پول داد ک روز تولد شوهرش بچش ب دنیا بیاد ..شاید بگم ۱۰ ۱۵ روز جلوتر از موعدش

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
اگه تاريخ زايمان بخورهً اره طرف ي ماه زود تَر زايمان داره ميكنه ب خاطر اين تاريخ

دیگه این کم عقلیه

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
2738

حالا بعضیا ازخداشونه اون روز دردشون بگیره اما نمیگیره ولی بعضی از روستایی ها و افرادی ک بچه چندمشونه و ب این چیزا اهمیت نمیدن اون روز درد زایمانشون میگیره

خداجونم همیشه دستمو بگیر
دختر من مهرماهی،اسم دخترتون هلن هست؟

بله عزيزم ي ماه فرق داره 

من منم واسه من مهم خودمم مهم نیست تو کی هستی یاد بگیر همیشه اول ب خودت احترام بزاری احترام پیش از حد خوبی پیش از حد ممنوع اگه ی موقع بخاطر احترام ب کسی از حق خودت گذشتی بدون اول بخودت بی احترامی کردی خوبی هیچ وقت یاد کسی نمیونه پس انقــــــــد خوب نباش بزار کمی بفهمن که میتونی بد باشی اونوقت پیش همه خوبی😊 ببخشید طولانی شد
2706