2752
2734
عنوان

ظنز خنده دار ٩٩/٩/٩

| مشاهده متن کامل بحث + 912 بازدید | 72 پست
من تاریخ تولدم رنده ولی هیچ اهمیتی برام نداره هیچ جا بهم مدال افتخار ندادن😌

من ۱ / ۱ / ۱۳۷۰ ساعت ۱ ظهر بدنیا اومدم 🏅به دنیا اومدم مدال ندادن 🎃

دوستان میشه خواهش کنم ازتون برا سلامتی و شفای بابام که مریضه بشدت دعا کنید  سرطان کلیه داشت الان زده به بقیه اعضا بدنش دکتراجوابش کردن خواهشا دعاش کنید درد امونشو بریده داره ازدرد پتو رو چنگ میزنهو آروم گریه میکنه و جلو خواهر کوچیکم که خودش مبتلا به ام اس پیشرونده اس ذره ذره  آب میشه  خدایا خودت رحم کن خواهرم همش ۲۰ سالشه و مجرد نزار بی پشت و پناه بشه خواهش میکنم ازتون هرکی پست منو دیداز ته دل دعا کنه برابهتر شدنشان اخه من کسی روبجز اینها ندارم تو این دنیا   😔😔😔😔😔😔😔 دوستان بابام واسه همیشه رفت  چقدر دعا کردم شفا بگیره 😭حالا ازتون میخام دعا کنید خواهر کوچیکه مریضم خیلی بیتابی میکنه آروم بگیره 
دوست من پارسال رفت پول داد ک روز تولد شوهرش بچش ب دنیا بیاد ..شاید بگم ۱۰ ۱۵ روز جلوتر از موعدش

منم خيلي اتفاقي تولد دخترم با پدرش تو ي روز شد

دختر من ١٢ روز زودتر بدنيا اومد دليلشم فشار خون بالاي من بود

من از ظهر تا اخرشب انقدر درد كشيدم تا بچم بعد ساعت١٢ شب بدنيا اومد و يكي شد تولدشون

مهدي جان بيا كه با آمدنت دنيا گلستاني ميشود باور نكردني ..... امام زمان آوردني است ...ما بايد به آن درجه از بلوغ برسيم كه آمادگي حضور امام را در بين خودمان داشته باشيم.....برخي نشسته اند كه بعد از آمدنش حركتي كنند..... عمده حركت قبل از آمدن حضرت صورت ميگيرد... براي فرج امام زمان صلوات بفرستيم
2731
مگه نمیدونی وقتی بچشون بزرگ بشه بهشون میگن وووااااااییییییی ععززززییزززممم متولد ۹/۹/۹۹ هستیییی؟؟؟؟ ...

بچه ای که طبیعی تواون تاریخ بدنیا بیاد قشنگ وجالب

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم خدایاااااا      آرامم کن     همانگونه که دریا را پس ازطوفانی سخت آرام میکنی 

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

کسی که بخواد برا این که بچش تاریخش تولدش رند باشه اون روز زایمان کنه دیگه باید به عقلش شک کرد 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
منم خيلي اتفاقي تولد دخترم با پدرش تو ي روز شد دختر من ١٢ روز زودتر بدنيا اومد دليلشم فشار خون بالا ...

اخی الهی ..این خوبه ..ولی اینکه ب بچه ضرر برسونی بخاطر یه تاریخ خیلی بده ..بچه دوستم چند روزی تو دستگا بود

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
ثبت احوال اعلام کرده از اول تا ۱۵ آذر هر بچه ای به دنیا بیاد، اگه والدینش بخوان تاریخ ۹/۹ شناسنامه م ...

والا با این پدر مادرای دیونه ثبت احوال چاره ی دیگه ای پیدا نکرده😆

اخی الهی ..این خوبه ..ولی اینکه ب بچه ضرر برسونی بخاطر یه تاریخ خیلی بده ..بچه دوستم چند روزی تو دست ...

طفلي بچه چقدر بعدا بدنش ضعيفه سر اين قضيه واقعا گناه دارن

مهدي جان بيا كه با آمدنت دنيا گلستاني ميشود باور نكردني ..... امام زمان آوردني است ...ما بايد به آن درجه از بلوغ برسيم كه آمادگي حضور امام را در بين خودمان داشته باشيم.....برخي نشسته اند كه بعد از آمدنش حركتي كنند..... عمده حركت قبل از آمدن حضرت صورت ميگيرد... براي فرج امام زمان صلوات بفرستيم
طفلي بچه چقدر بعدا بدنش ضعيفه سر اين قضيه واقعا گناه دارن

اره بابا اصلا خوب نیس ..

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
بچه ای که طبیعی تواون تاریخ بدنیا بیاد قشنگ وجالب

بله خب طبیعی قشنگه

منم دوست دارم ، چیز بدی هم نیست

خودمم باردارم، ۲۱ دی تاریخ دارم، ولی دوست داشتم مثلا ۱۴۰۰ باشه ولی خب نمیشه

اما اینکه کسی بالاجبار اینکارو میکنه واقعا قابل فهم نیست کارش

بخند، همین