2737
2739

بخاطر کرونا عروسی نگرفتم ولی لباس عروس پوشیدم، آرایشگاه رفتم و رفتیم باغ و آتلیه خییییلی خوش گذشت بهم. تو همون باغ هم دو سه تا از دوستامون اومدن با اسپیکر آهنگ گذاشتیم رقصیدیم. 

بالاخره منم عقد کردم و بخاطر کرونا بدون عروسی میرم سر خونه زندگیم. برام دعا کنین🤗❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

همه مشکلاتو گذاشتم پشت در تالار و گفتم امشب شب منه یه لحظه لبخند از لبم نرفت تمام مدت با همه رقصیدم جتی برادر شوهرم که از متنفرم( مجلس ما مختلطه) هر چند آخر شب باز حالمو گرفتن کل طایفه شوهرم باهامون اومدن خونه گفتن ما سیر نشدیم شوهرم ساعت ۳ صبح رفت کباب پیدا کرد براشون آورد تا ۶ صبح موندن تو خونمون بعد رفتن ولی بازم عروسیم بهترین روز زندگیم بود

عه یعنی کلا نیومدن؟

خیلی خالی بود بیشترهم طرف همسرم بودن که نیومده بودن

در جان من دو قلب دارد ضربان🥰🥰فندوقم خوش اومدی😍❤😍❤😍خدایا تودلیمو حفظ کن.به بزرگیت قسم🙏..همه منتظرا رو شاد کن🌹🌹خدایا شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲
یعنی چندتا دعوتی داشتین؟ چند نفر اومده بودن؟

۳۲۰تا خونواده دعوت بودن. کل کسایی که اومده بودن۱۵۰خونواده نمیشد

در جان من دو قلب دارد ضربان🥰🥰فندوقم خوش اومدی😍❤😍❤😍خدایا تودلیمو حفظ کن.به بزرگیت قسم🙏..همه منتظرا رو شاد کن🌹🌹خدایا شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲
2738
چرا  عزیزم

چون خانواده همسر جمع نمیشدن ازاون طرف مادرم برای خواهرم همه کار کرد بعد برای من خسته شده بود گفت بروسرزندگیت جهازدادم

بعدم چون کمی زرنگ بود میخاست ازگردن خودش بازکنه وتقصیر بندازه گردن خودم وانتخابم

وقتی رفتم سالن خالی بود. نصف کسایی که دعوت داشتن  هم نبودن... انقد حالم گرفته شد

آخ برای حنابندونم اینطوری شد فامیلا میگفتن تالار بگیر بیایم راحت باشیم 250تا مهمون به زور 100نفر میشدن یعنی وقتی سالنو دیدم نزدیک بود گریم بگیره 

حیف اون همه غذا

همه رو پخش کردیم فقیر فقرا.

آخ برای حنابندونم اینطوری شد فامیلا میگفتن تالار بگیر بیایم راحت باشیم 250تا مهمون به زور 100نفر میش ...

اره بخدا. عروسی گرفتن خیلی قشنگه ولی وقتی که فامیلت به درد بخوره... خاک تو سرشون

2706