2752
2734
عنوان

بی غیرت نباشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 4775 بازدید | 329 پست
گمشو اسکل هرزه ت ملومه چیکاره ای 

شما اگر مذهبی هستی، باید بدونی دل شکستن و تهمت گناهش خیلیییییی سنگین تر از خیلی چیزاست!

مسلمونی به روزی ۵ بار دولا راست شدن و حجاب داشتن نیست

شمایی که از روی یک کامنت، ندیده و نشناخته به کسی که هیچ بی احترامی به شما نکرده همچین تهمت بزرگی میزنی مطمئن باش یه روزی بدجور چوبشو میخوری

@نی_نی_یار_شب    

لیاقته بعضیاست

عزیزم چرا اینطوری حرف میزنی

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید.من سهمیه حذف تاپیک درخواستی ندارم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بنده کاری به کسی ندارم..ولی حرف حق را باید زد هرچند تلخ باشد...اگر یک سند معتبر اوردید که پوشش ما در ...

ملاک حق باور و اعتقادات شما نیست دوست جان 

شما دوس داری حرف و باورتو به کرسی بشونی 

من دارم از آزادی و دموکراسی و حریم خصوصی میگم 

در هر صورت با احترام به عقاید شما و این بحث لذت بخش و محترمانه ، من در اجتماع با کسانی که بخوان عقیده ی مذهبیشون رو تحمیل کنن به بدترین نوع برخورد میکنم 

اینجا دارم کظم غیظ میکنم 😁😅

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
شما اگر مذهبی هستی، باید بدونی دل شکستن و تهمت گناهش خیلیییییی سنگین تر از خیلی چیزاست! مسلمونی به ...

بابا اینقدر نی نی یار رو مزاحم نشو گناه داره

شما حرفهات رو میزنی تهش نی نی یار رو صدا میزنی 

😄

سلام بر نی نی یارِ خوشگل موشگل  شبت خوش و خسته نباشی

سلام عزیزم شب شما هم بخیر

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید.من سهمیه حذف تاپیک درخواستی ندارم.
ملاک حق باور و اعتقادات شما نیست دوست جان  شما دوس داری حرف و باورتو به کرسی بشونی  من د ...

من نیازی به نشوندن حرف به کرسی ندارم..حرف حقه انکار نداره دوست عزیز..ممنون از نظراتتون

اللهم صل علی محمد و ‌ال محمد🦋
ملاک حق باور و اعتقادات شما نیست دوست جان  شما دوس داری حرف و باورتو به کرسی بشونی  من د ...

تاجایی که بنده متوجه شدم 

تحمیل اعتقادات نمیکنه استارتر بلکه تحلیل میکنه 

و اینکه شما با کسانیکه از نظر خودتون تحمیل اعتقادات میکنن برخورد میکنی مخالف دموکراسی و آزادی هست 

چون از نظر شما تحمیل و از نظر من تحلیل 

.... نسبت به حرف منطقی میشه منطقی جواب داد و گارد نگرفت به همین راحتی

دخترای خوشگل 

جدا از تفاوت عقیده هامون 

بیایین با مهربونی بهم نگاه کنیم 

باور کنید این خشم پنهان ، قبل از اینکه طرف مقابل رو اذیت کنه ، خودمون رو اذیت میکنه 

ما میتونیم خیلی شیک و متمدن با هم صحبت کنیم و بحث کنیم و حتی صدامون هم بلند شه ، ولی توهین و تهدید در شان هیچکدوممون نیست 

برای همتون آرزوی شادی و سلامتی دارم 

( یکی این میکروفونو از من بگیره برم 😁 )

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree

درک این تاپیک اسون نیست..دلیل صبوری منم همینه..از نظرات متوجه میشم امیدی هست یا نه که توضیح بدم😁

چون‌بعضیا نیاز به اطلاع دارن  خوبه توضیح..ولی بعضیا پشت میکنن به حرف حق..که متاسفانه جواب رد داده میشه

اللهم صل علی محمد و ‌ال محمد🦋
تاجایی که بنده متوجه شدم  تحمیل اعتقادات نمیکنه استارتر بلکه تحلیل میکنه  و اینکه شما با ...

من با کسی که تو کار و زندگی و عقایدم دخالت کنه ، بله برخورد میکنم اونم به شدیدترین نوعش

اما به طور کلی با کسایی که از لحاظ اعتقادی با من متفاوتن یا معاشرت نمیکنم ، یا اگر معاشرتی داشته باشم صحبت های مشترک پیدا میکنم و روی تفاوت هامون زوم نمیکنم 

دخترای خوشگل  جدا از تفاوت عقیده هامون  بیایین با مهربونی بهم نگاه کنیم  باور کنید ...

عزیزم همه که توانایی بحث بدون توهین رو ندارن

بعضیا به جز فحش در کل سلاحی ندارن چون بلد نیستن منطقی صحبت کنن😊❤

2706