2752
2734
عنوان

بی غیرت نباشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 4775 بازدید | 329 پست
رفتی چیزای مورد دار سرچ کردی از بس ندید بدید بودی بعد دیگه همش از اونا اومده بالا توم فاز چیز فکری ب ...

عفت خیلی وقتا سرچ نمیکنی ولی میان دلیلش چیه حتی برای کسی که میدونی تاریخچرو هم بلدنیست پاک کنه برای من سواله

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

@نی_نی_یار_شب     ایشون در تاپیک بقیه فضولی می کنند و به بقیه میگن بی ادب

@نی_نی_یار_شب   @نی_نی_یار_5   @نی_نی_یار_3    

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
عفت خیلی وقتا سرچ نمیکنی ولی میان دلیلش چیه حتی برای کسی که میدونی تاریخچرو هم بلدنیست پاک کنه برای ...

اگر اصلا هیچ چیزی حتی شبیهش سرچ نکردی باشی وقتی اومد بلاک کن دیگه نمیاد 

نشدکه.بشه....#میدونم_ضجه_درسته_خیر_سرم_اشتباه_نوشتم_بامزه_بشه  #_پیشنهاد_میکنم_ اهنگ_جنت_از_مژگان_عظیمی_رو_گوش_بدید    منو تو تاپیکای غیرت و این داستانا دیدید پرتم کنید بیرون سه بار سر دعوا با مردم به خاطر نظراشون ترکیدم   بله خبر دارم که ۱۳ بار تعلیق شدم دیگه یادآوری نکن   من اگه مونالیزام میشدم داوینچی لبخند ممد میکشید   

خانم ها..من‌میگم شوهر همتون‌حضرت یوسف

حضرت یوسف موقعی که توی گناه گیر کرد فرار کرد

من میگم شما زلیخا نباشید میدونو واسشون فراهم‌کنید..تا بخوان بجنگن..و سرشونو بندازن پایین...اره تو احتماع زیاده..تو اجتماع ی شرمی هست که توی فضای مجازی نیست...کانال تلگرامیو...خب مگه شما هوای شریک زندگیتونو ندارید....اصلا هدف از ازدواج چی بوده؟ مگه نمیخوایید به مراتب بالا برسید؟نه اینکه همدیگه رو به حال هم رها کنید

اللهم صل علی محمد و ‌ال محمد🦋

اسی 

من آخرین موعظه رو بگم و میکروفونو به دوستان دیگه میسپرم 

اکثر کاربرا منو میشناسن و میدونن خانواده ی همسرم چقدر مذهبی و معتقدن ، برعکس من 

تو مراسم های خانوادگی و فامیلی که همشون با آستین و روسری گیره زده و چادر و جورابن و زن و مرد جدان ، فقط من و یکی دیگه بی حجابیم و بغل همسرامون میشینیم 

میدونی جز همسرم کی تو دهن بقیه زد که در مورد پوشش و اعتقادات من کاری نداشته باشن ؟ مادرشوهرم که نماز شبش از جعفرطیار طولانی تر و خالصانه تره 

شب همگی خوش ❤💋

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
اکانت من نیس ولی برام عجیبه مدام میاد تو اکسپلور 

پس حتما بنده خدا یکم سر گوشش میجنبه😂

نشدکه.بشه....#میدونم_ضجه_درسته_خیر_سرم_اشتباه_نوشتم_بامزه_بشه  #_پیشنهاد_میکنم_ اهنگ_جنت_از_مژگان_عظیمی_رو_گوش_بدید    منو تو تاپیکای غیرت و این داستانا دیدید پرتم کنید بیرون سه بار سر دعوا با مردم به خاطر نظراشون ترکیدم   بله خبر دارم که ۱۳ بار تعلیق شدم دیگه یادآوری نکن   من اگه مونالیزام میشدم داوینچی لبخند ممد میکشید   
اسی  من آخرین موعظه رو بگم و میکروفونو به دوستان دیگه میسپرم  اکثر کاربرا منو میشناسن ...

پستت حس خوبی داشت براش از ته دلم ارزوی سلامتی کردم😍❤

اسی  من آخرین موعظه رو بگم و میکروفونو به دوستان دیگه میسپرم  اکثر کاربرا منو میشناسن ...

اینجا بحث اعتقادی نیست دختر خوب

جواب حرفایی بود بدون‌مدرک صرفا...گفتید حجاب روی زندگی بقیه تاثیر نداره،هرجور مختارید لباس بپوشید..لیکن حرف حق را باید زد..موفق باشید...شبتون‌بخیر

اللهم صل علی محمد و ‌ال محمد🦋
پس حتما بنده خدا یکم سر گوشش میجنبه😂

اطمینان کامل دارم نمیجنبه ولی برای یکی دونفر دیگم دیدم اینطور بود البته من خودمم مدام سگ و گربه سرچ میکنم ولی بازم لابلاش چیزای دیگه میاد

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.
اطمینان کامل دارم نمیجنبه ولی برای یکی دونفر دیگم دیدم اینطور بود البته من خودمم مدام سگ و گربه سرچ ...

واسه همه تک و توکی میاره ولی اگه دیدی خیلی زیاد میاره بلاک کن هرچی دیدی بلاک کن کم کم میره

2706