2733
2734
عنوان

دختر 13 سالم با یه پسر...

| مشاهده متن کامل بحث + 15695 بازدید | 143 پست

خیلی سخته بنظرم باید رک بری بهش بگی نه بادعوا بگو برات زوده این کارا برای خودت ارزش قاعل شو درستو بخون پسر بچها ازت سواستفاده میکنن

تو ویترین باش با ی متر خاک ،اما تستر بهترین برند نباش !!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از مشاور کمک بگیرین 

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
این دختر فردا غلط بزرگتر میکنه ب عنوان اینکا مامانم کاری نداره

خب یکم قشنگ‌تر حرف بزن این درخته.نظر شمام قایل احترام هرکسی ی تفکر و شخصیتی داره ک نشون میده چجور بزرگش کردنو تا چ حد عقده ای بدبخت بار اومده.نطرتون قابل احترامه

2731
عصر قجزه مگ‌گوشیشو بگیری.خب گوشی مخفی جور میکنه

تو این دنیا پدره خانواده دیگ از پس مخارج برنمیاد اونوقت پسره دختره مردمو چجور ساپورت میکنه ... اگ از الان برخورد نکنه فردا دخترش بدتر از این.کارارو میکنه خیلی از کارای قدیمی هنوزم جواب میده و نباید الکی الکی خودمونو بدبخت کنیم

من چون خودم دختر دارم واز الان که کوچیکه خیلی به این موضوع فکر میکنم

پیشنهاد میدم بهش بگی که متوجه شدی وبگی که برا سنش زوده ودرست نیست الان خودشو درگیر این روابط کنه

نهایت اگه اصرار داشت باهاش برو 

شما هم ب بهانه ای همراهش برین

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
بگو پدرت اجازه نمیده دوستت بیاد خونمون اصلا چه معنی داره بره خونه دوستش

به این امید بودم پدرش اجازه نده..سر میز غذا که مطرح کرد..اشاره کردم به همسرم ولی برخلاف همیشه..بهش اجازه داد

السلام علیک یا بقیه الله ًعجل الله تعالی فرجه ًبه جمعمشق انتظار 👉بپیوندید.
2740

بگو به دوستت بگو بیاد خونه ی ما ،درمورد دوستش ازش سوال های مختلف  بپرس و بگو ادم باید خیلی مراقب ادماییی که به عنوان دوست انتخاب میکنه باشه ،زبون میتونه هزارتا دروغ و خودشیرینی کنه ولی واقعیتش چیز  دیگه ای باشه و بعدشم یه سری مثال از خودت برای دوستیای ناموفق بزن  یکم اگاه شه😃خلاصه یه سناریوی اگاه سازی بچین به طور غیر مستقیم و دوستانه 

دیگه عبوس نیستم😺 چون یه تغییر بزرگی تو زندگیم ایجاد شد اما خب این اسمو متاسفانه نمیشه تغییرش داد دیگه 😃،   عقل گوید پا مَنِه کاندر فنا جز خار نیست !!!😮😮   ،عشق گوید عقل را کاندر تو است آن خار ها 😪😌***(عشق=حضرت حق )،(عقل =نفس جزیی انسان)پیج مورد علاقم تو اینستاگرام = jan_afza                    ـ

تربیت بچه ها خیییلی سخت شده 

میفهممت استارتر

دور از جون دختر شما، همکلاسی خواهرزاده اول اس ام اس و اینجور فضاها آشنا شدن

یه روز جمعه ای هم یواش از خونشون فرار کرد و سه روز بعد تو خونه پسره گیرش آورده بودن

مادره همین یه دخترو داشت مدرسه اخراجش کردن 

خیلی سخت شده

خب یکم قشنگ‌تر حرف بزن این درخته.نظر شمام قایل احترام هرکسی ی تفکر و شخصیتی داره ک نشون میده چجور بز ...

درسته کاملا حق باشماست هرکسی جوری تربیت شده ک فردا اگ مادرو خواهرش ب پدروشوهرش خیانت کنن میگن اشکال نداره همراهشون باشم متاسفانه 

بنظذم نزذر دخترت وارد این رابطه ها بش

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
اگ یروز بفهمم دخترم همچین غلطی میکنه گوشیشو ازش میگیرم چون دیگ پسرا هیچ گوهی نیستن اکثرا ب دخترای ال ...

تنها دلخوشیش تو این کرونا تبلتشه...چون هیچ تفریحی این چند وقته نداشته...از با خانواده بودن انگار لذت ممیبره..بااینکه محیط خونمون آرومه

السلام علیک یا بقیه الله ًعجل الله تعالی فرجه ًبه جمعمشق انتظار 👉بپیوندید.
تو این دنیا پدره خانواده دیگ از پس مخارج برنمیاد اونوقت پسره دختره مردمو چجور ساپورت میکنه ... اگ از ...

نمیدونم من هیچوثت از این دید ب ماجرا نگاه نمیکنم.ترجیح میدم رفیق باشم تا اینکه میدون جنگ را بندازم و عقده ای بار بیارم بچه رو

2706