2733
2739
عنوان

دختر 13 سالم با یه پسر...

| مشاهده متن کامل بحث + 15695 بازدید | 143 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهری کسی ندارین یکم باهاش صمیمی باشه؟

من یه خواهرزاده دارم ۱۲ سالشه خیلی دختر خوبیه همه اتفاقاتشو برا من میگه من بهش میگم مثلا زوده برات یا از پسرای بذ میگم 

فک میکنم اگه مادرش بدونه باهم به مشکل میخورن خودم باهاش حرف میزنم

کاش دختر منم یکیو داشته باشه بعدا

خدایی سلطنت حق رینیرا بود   
خواهری کسی ندارین یکم باهاش صمیمی باشه؟ من یه خواهرزاده دارم ۱۲ سالشه خیلی دختر خوبیه همه اتفاقاتشو ...

چقدر خوب...خوش به حال خواهرزادتون

السلام علیک یا بقیه الله ًعجل الله تعالی فرجه ًبه جمعمشق انتظار 👉بپیوندید.
2728

درود عزیزم 

من زیاد نمیتونم بیام سایت 

اگه تا الان باهاش رابطه خوبی نداشتی و مثل یه دوست باهاش برخورد نکردی بهتر شروع کنی 

منم دخترم همین حدود سن داره و درکن میکنم که الان چقدر نگرانی

ولی بهتر با این مساله عادی برخورد کنی 

خودتو اونقدر ناراحت و خشمگین نشون ندی که بچه ازت دور بشه حالا یا از ترس یا از روی لجبازی

به روش نیار که میدونی ولی نباید اجازه رفت و آمد تنهایی بهش بدی چون قبلا ایمنش نکردی 

به بهانه های مختلف مثلا بابات خوشش نمیاد 

تنها جایی بری زمونه بد شده و...

در کنار این مواظبت ها باید شروع کنی خودتو بهش نزدیک کنی با کارهای هیجان انگیزی که خودش دوست داره توی خونه و بیرون 

مجبوری یکم مطابق سن دخترت رفتار کنی 

توی خونه با هم فیلم ببینید وقت بیشتر براش بزار

و کم کم از آینده و برنامه زندگی درستی که باید داشته باشه براش بگو 

از دوست پسر و این گونه روابط کامل براش شفاف سازی کن بهش بگو 90 درصد پسرا دنبال چی هستن 

مرتب ازش تعریف کن و حرفای عاشقانه بهش بزنید هم شما و هم پدرش که گوشش پر بشه از این حرفا و براش تازگی نداشته باشه 

از ارزش خودش بهش بگو و اینکه نباید اونو ارزون

از دست بده 

من از دبستان با دخترم صحبت کردم و آیندشو

براش این گونه ترسیم کردم:::

دختر گلم تو با یه پسر فرقی نداری پس نباید به ازدواج و جنس مخالف به عنوان پل موفقیت و یه اصل زندگی فکر کنی چون پل موفقیت خودت هستی

تو در آینده یه خانم موفق با در آمد عالی هستی 

که اون موقع بر اساس احترام و نیاز خودت میتونی روش زندگی خودت رو انتخاب کنی نه بر اساس تصمیم یه جنس مخالف به نام شوهر

برای من تجربه شده که هیچ چیز جز تربیت و فکر صحیح نمیتونه بچه ها رو ایمن نگه داره جای معنویات 

چون تو جامعه ما همه چیز افراطی هست و بعد از مدتی ضربه خواهد زد به بچه 

پس کار پدر و مادرها برای تربیت بچه متعادل سختره و با بی خیالی و رها کردن بچه  درست نمیشه 

من با پذیرش ارزنده ترین آرزوهایم آینده را متجلی خواهم ساخت.😍😍تجلی نیروی بالقوه من موجودیت مرا معنا میبخشد.و کائنات و نیروی های یاری دهنده خداوند همه در جهت رسیدن من به آرزوهایم همسو شده اند 💫✨💫✨
درود عزیزم  من زیاد نمیتونم بیام سایت  اگه تا الان باهاش رابطه خوبی نداشتی و مثل یه دوست ...

سلام دوست خوبم

چقدر خوب و با آرامش گفتی...کاش بتونی بیشتر بیای و به من یاد بدی...واقعا حرفهات درست و سنجیده بود.

السلام علیک یا بقیه الله ًعجل الله تعالی فرجه ًبه جمعمشق انتظار 👉بپیوندید.
2740

عزیزم نگران نباش من خودم ۱۳ سالمه دخترت رو درک می کنم توی این سن طبیعی ، بزار بره ولی در مورد پسر تحقیق کن ببین آدم خوب ، اشکال نداره که پسر و دختری با هم دوست باشن یا هم دیگرو دوست داشته باشن این یه چیز طبیعی مخصوصا در سن ما ، ولی حد و حدودی داره باهاش سعی کن حرف بزنی و و بهش بگو اشکال نداره ولی حد و حدودی داره اگر دوست عادی هستن که خوب ولی اگر هم دیگرو دوست دارن باید بزرگتر بشن چون الان برای تصمیم گیری زود و هنوز بچست اگر با دعوا و لحن بد باهاش صحبت کنی آسیب می بینه و دیگه بهت اعتماد نمی کنه باید باهاش در این مورد به عنوان یه دوست رفتار کنی تا بعدا مسئله بدی بیش نیاد ، این هارو گفتم چون خودم هم ۱۳ سالمه و می دونم نگران دختر هستی ولی باید آروم آروم پیش بری تا مشکلی پیش نیاد