2733
2739
عنوان

امروز که خواهرم زایمان کرد فهمیدم هیشکی دوسم نداره...😔

| مشاهده متن کامل بحث + 7571 بازدید | 147 پست

واسه منم شوهرم ن گلی آورد ن مراقبم بود ن محبتی هیچی خیلی اذیت شدم تازه ۶روزگی بچه منو از خونم انداختن بیرون توی یه شهر غریب بودم ک هنوز ک هنوز یادم نمیره و نفرین میکنم ..خدا پدر و مادرم رو عمر با عزت بده ک مث کوه پشتمن تو اوج نیاز ب شوهرم اونا کنارم بودن 

منت نمی کشم!از من خوشت نمیادراهتو کج کن نه قیافتو !❲زِندگیت‌کِه‌سَخت‌تَرشد‌‌) دَستکِش‌هایِ‌بوکسِتو‌مُحکَم‌تر‌بِبَند🦋✨💕      مُهِم نی اَز همہ خوشگِل تَر باشےمُهم اینِع یڪے اَز تَہِ دِلِش بِهتـ بگِہ خُوشگِلَم🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم اوضاعم همینه خدا رو شکر از همه شون دورم  ولی از وقتی به فکر خودمم و نشون دادم به عشق اونا ...

افرين،،، پسر داداشم خيلي مهربونه و كمك به ديگران ميكنه به مامانش خيلي محبت داره برعكس اون پسرش فقط دنبال كاراي خودشه احترامش هم بيشتره حتي مادرشون به پسر بيخيال تر بيشتر محبت داره گاهي دلم ميخواد بزنمش ميگم بابا تو كه رفتار اطرافيان رو ميبيني جرا خودت رو ميندازي تو دست وپا ،از اونطرف هم انتظار داره ديگران بيشتر حواسشون بهش باشه كه نيست

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
ناراحت نباش از شوهرت. بعضی مردها بلد نیستند. شوهر منم سر هیچ کدوم از بچه هام گل یا هدیه نیاورد. اصلا ...

من س تا. زايمان كردم با اينكه همسرم عاشقانه دوستم داره و منم دوسش دارم ولي برام دست گل و اين حرفا نياورد هيچ وقت به اين موضوع حتي فكر هم نكردم از اول زايمان تا اخرش كنارم بود و همين برام كافي بود 

اين كارا رو فقط تو ايران ميبينم ك خيلي براي زن ها مهمه و فكر ميكنن اين كار يعني ارزش دادن ب مادر 😬

رنج نباید تو را غمگین کند! در اینجاست که اکثر مردم اشتباه می‌کنند ! رنج قرار است ک تو را هوشیار کند به اینکه زندگی تو نیاز به تغییر دارد !چون انسان زمانی آگاه می‌شود که زخمی شود. رنج نباید بیچارگی را بیشتر کند. رنج را تحمل نکن رنج را درک کن! این فرصتی است برای بیداری .بیدار که میشوی بیچارگیت تمام میشود!! (کارل گوستاو یونگ‌ )
2731
۱ جا نمیشینه همش میدوئه بچه هارو میزنه نمیتونه با هم سن و سالاش ارتباط بگیره میخواد رئیس باشه&nb ...

و اینم بدون عزیزم واسه یادگیری فوق العاده باهوشه من دانش آموزای پیش فعالم همون دفعه اول تدریس روی هوا مطلب رو میگرفتن ماشالله

افرين،،، پسر داداشم خيلي مهربونه و كمك به ديگران ميكنه به مامانش خيلي محبت داره برعكس اون ...

دقیقا 

من مثلا هی زنگ می زدم به این به اون هی حالشونو میپرسیدم تا بهم پیام میدادن بدو بدو جوابشونو مبدادم بعد اونا سین نمی کردن! 

بعد به خودم اومدم . الان زنگ میزنن یه کم احوالپرسی می کنم میگم الان فلان کارو دارم دستت درد نکنه زنگ زدی و خداحافظی می کنم 

باور کن مدتیه خیلی بیشتر احترام می بینم

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
من گفتم خوب شاید مادرم دلش سوخت اومد کمکم .اخه خدایی چی میشه هفته ای یبار بیاد خونم نیم ساعت بچمو نگ ...

خوب زنگ بزنید به مادرتون بهش بگید به کمکش نیاز دارید. شاید نمیدونه وگرنه دخترشید. دشمنی که نداره باهاتون. 

2738
چرا بیرونتون کردند؟

سر بحث های گذشته شوهرم آدم کینه ای هست اووو بخوام تعریف کنم ی رمان میشه

منت نمی کشم!از من خوشت نمیادراهتو کج کن نه قیافتو !❲زِندگیت‌کِه‌سَخت‌تَرشد‌‌) دَستکِش‌هایِ‌بوکسِتو‌مُحکَم‌تر‌بِبَند🦋✨💕      مُهِم نی اَز همہ خوشگِل تَر باشےمُهم اینِع یڪے اَز تَہِ دِلِش بِهتـ بگِہ خُوشگِلَم🥰
اینطوری فکر نکنید. آخه دلیلی نداره از شما بدشون بیاد.

دلایلشو بگم زیاده....من تو کار و درس همیشه موفق بودم.... ولی اهل تیپ زدن نبودم....تو فامیل ما ارزش به تیپ و سر و وضع بود که من بهش اهمیت نمیدادم..کلا فکرم با اونا یکی نبود.... وقتی کنکور سرارسری قبول شدم چند وقت بعد خونه مادر بزرگم همه جمع بودن...هیچ کسی بهم تبریک نگفت حتی باهام حرفم نمیزدن..ولی نفرتشونو اونجا فهمیدم که بعد ناهار کسی دست به سفره نزد بر خلاف همیشه ....فکر کن ٢٠ تا خانم رفتن کنار سفره نشستن ١٥ دقیقه ای  شد.... تا من و خواهرام سفره رو از جلوشون جمع کنیم.... اسم این حرکت چیه?! نفرت و حسادت..... 

خوب زنگ بزنید به مادرتون بهش بگید به کمکش نیاز دارید. شاید نمیدونه وگرنه دخترشید. دشمنی که نداره باه ...

من همش میگم وزن جنین خیلی کمه .کیسه آبم نرمال نیست .چسبندگی جفت دارم .یعنی خودش نباید بفهمه با این همه مشکل باید کمک کنه😕

بنده ها خدا دارن ....
ایشاالله خدا بینتون صلح و محبت بندازه و دلتون رو شاد کنه

ممنون عزیزم 

دقیقا منم تا شب قبل زایمانم داداشم دوتا بچه هاشو اورده بود خونمو ولشون کرده بود اونام میگفتن سیب زمی ...

اتفاقا وزن بچه شما نرمال بود و وزن خواهرزاده تون خیلی زیاد. دختر منم ۳ کیلو بود. خوب نرمالش همین ۳ کیلو هست دیگه. بعدم برادر شما حواسش نبوده شما که رودربایستی ندارید به برادرتون میگفتید کمردرد دارید زحمت سیب زمینی رو بکشه

2706