2733
2734
عنوان

امروز که خواهرم زایمان کرد فهمیدم هیشکی دوسم نداره...😔

| مشاهده متن کامل بحث + 7542 بازدید | 147 پست

منم اوضاعم همینه خدا رو شکر از همه شون دورم 

ولی از وقتی به فکر خودمم و نشون دادم به عشق اونا نسبت به خودم وابسته نیستم اخلاقشون یه کم بهتر شده 

مثلا گاهی زنگ می زنن وقت ندارم! 

گاهی سرم شلوغه حواسم بهشون نیست! 

ولی مستقیمم به روشون نمیارم چون اونطوری میشم یه آدم مهرطلب و متاسفانه رفتار بقیه با ادم مهرطلب عین آدم آویزونه! 

در کل خودتو بگیر و یه طوری نشون بده انگار برات مهم نیست 

امیدوارم پستم بهت کمک کرده باشه بعد از چندین سال بهش رسیدم

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی زایمان کردم دخترم شبش نفسشرفت و بستریش کردن ۳ روز اونجا بودم...مادرشوهرم بعد۳ روز زنگ زد تازه.. ...

عزیزم درداتو فقط بخدا جون بگو تو تنها نیستی اون هم صداتو مشنوه ام مطمئنا کمکت میکنه ماهم برای حال دلت دعا میکنیم😍😙😙😙غصه نخور خواهری....ما هممون یجور درگیریم ایمانت ب خدا جون باشه قوی باش💪💪💪

میشه برای حل مشکل زندگیم ک شده گره سفت ی صلوات بفرستین ممنون میشم😊💋💋💋💋انشالله شماهم ب ارزوهاتون برسین🙏
2728
ب قول گلدون خان نونشونو مگه شما میدی🤣

والا يكي حوصله  داشته باشه و وقت و پولشو چه اشكالي داره  

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 

بي خيال بابا توقع داشتن رو اگه تو زندگي كم كني هيچ وقت از دست كسي دلگير نميشي 

من دست تنها تو غربت بچه هامو دنيا اوردم و بزرگ دارم ميكنم 

پس ميدونم تو هم ميتوني از عهده همه چي ب تنهايي بر بيايي

بزار ب خواهرت برسن خوشحال باش براش :) 

نزار بفهمن ك  با اين كار ناراحتت كردن درد و دل روً همينجا بكن و بعدش همه چي رو فراموش كن ❤️

رنج نباید تو را غمگین کند! در اینجاست که اکثر مردم اشتباه می‌کنند ! رنج قرار است ک تو را هوشیار کند به اینکه زندگی تو نیاز به تغییر دارد !چون انسان زمانی آگاه می‌شود که زخمی شود. رنج نباید بیچارگی را بیشتر کند. رنج را تحمل نکن رنج را درک کن! این فرصتی است برای بیداری .بیدار که میشوی بیچارگیت تمام میشود!! (کارل گوستاو یونگ‌ )
منم به شوهرم میگم جداقل یه گل میخریدی میگه بچه تو دست و بالم بود...

ناراحت نباش از شوهرت. بعضی مردها بلد نیستند. شوهر منم سر هیچ کدوم از بچه هام گل یا هدیه نیاورد. اصلا نمیدونست باید بیاره. البته سرشم خیلی شلوغ بود. از خستگی چهره اش زرد شده بود. سر اولی که خودم هم نمیدونستم رسمه شوهر دسته گل یا هدیه بده. بعد که فهمیدم به به شوخی گفتم چرا نیاوردی. حالا تو هم الان برو به شوخی به شوهرت بگو چرا برام دسته گل نیاوردی بعد جلوی چشمش کیف پولش رو بردار و با خنده و شوخی بهش بگو میخوای پول دسته گلهای فراموش شده رو از کیفش برداری.

تو دوران مجردیتونم همینقدر تفاوت میگذاشتن؟؟

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
2738

هی خواهر منم بچمو حامله بودم عروسمونم بعد من حامله بود اون تو ارامش شوهرش همش سر من دعوا رو میکرد اونم بخلطر اینکه موتور بابامو برا خودش کنه  درست وقتی میگفتن ان تی بچت بالاس من ک راضی ندارم دوبارع چند ماه بعد گفتن بچت نریضه میمیره دوباره اومد بخاطر زنش ک برا مامانم اینا تو خونه خودش غذا پخته بود سر من دعوا رو کرد جوری ک بچم فک کردم مرده به هرحال بچم مرد بچه اون صب بدنیا میاد اما ازشون نمیگذرم

انسانیت تنها یک دین است که پیروان چندانی ندارد

درکت میکنم‌‌‌‌‌‌...منم هیچ کس دوست نداره...عروسیم انقدر سوت و کور بود...انگار مجلس عزا اومده بودن همه.... من اهمیت ندادم.... کسی برای دیدن جهزیم نیومد...پاتختمیم کلا ١٠ نفر اومدن..... کلا بعد ازدواج فهمیدم خیلی تنهام و چقدر ازم متنفر بودن...البته من اسمشو میذارم حسودی‌‌‌.... چون اونایی که تو عروسیم ماتم گرفته بودن همیشه تو موفقیتامم همین کارا رو میکردن‌.... باید این ادما رو ببوسی و بذاری کنار این بهترین لطفیه که به خودت کردی حدالقل از شر چشمشون در امانی. 

ها چیه پیشنهاد بهتری داری !؟

ن گلم فقط من نخور 😐😬

تعجب کردم از گفتن به تخمدانت 

اخه معمولا میگن به تخمم این برعکس شد یکم 😂😂😄

اگه بتونی زمان رو به عقب برگردونی ولی دلت نخواد چیزی رو عوض کنی میتونی بگی که خوشبختی!!
واسه عقدمن ۱۶۰نفراومدن محضرخیلی ضایع بود یه ساندویچی اونجا بود همه هوس کردن خریدن ایقد خوشحال بود مر ...

آفرین جقدر خوشبختی! 😄

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
منم به شوهرم میگم جداقل یه گل میخریدی میگه بچه تو دست و بالم بود...

عزیزم بخاطر زایمانت حساس شدی البته حقم داری ولی هرچی بیشترفکرکنی فقط خودتو زجرمیدی خدایی نکرده افسردگی بعداززایمان میگیری هروقت غصه دارشدی فقط بچتو بغل کن بوش کن اروم میشی

عجب بیهوده تکراریست دنیا....مهربان باشیم٬هزینه نداره