2737
2734
عنوان

امروز که خواهرم زایمان کرد فهمیدم هیشکی دوسم نداره...😔

| مشاهده متن کامل بحث + 7542 بازدید | 147 پست
منم تگ کن☺☺دمت گرم

چشم😂😂🤣🤣

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آدم به مادرش نگه به کی بگه .من دخترم پاهاش مشکل پیدا کرد به مادرم گفتم که شاید کمک حالم بشه تو این و ...

عزیزم باید طرفتو بشناسی بعد حرفیو بهش بزنی میخاد مادرت باشه یا خواهرت یا هرکس دیگه 

الان فکر میکنن بیش فعالیه حالا چی هست 

در صورتی که چیز عادی قبلنام بود ولی نمیدونستن میگفتن طرف اتیش پاره اس 

من میگم ی وقتا خوبه ادم برای ارامش خودشم شده جلوی زبونشو بگیره

الان زمانه ای شده که کسی برای کسی دل نمیسوزنه همه فکر خودشونن متاسفانه

پس حداقل باید کاری کنیم که کمتر اذیت شیم 

کافی است زمان مرگت را بدانی، آن وقت است که حتی زیبایی خوردن یک لیوان آب را از دست نمی دهی.((هدف اصلی ما در زندگی کمک به دیگران است. اگر نمی‌توانید دیگران را یاری کنید، حداقل آزارشان ندهید.))
دخترت قرص مصرف میکنه؟ اگه فهمیدی بیش فعال نیازی نبود همرو بفهمونی  الان مردم که درک ابن چیزار ...

نه هنوز دکتر گفته از ۵ سالگی کلاسا و دارو درمانی رو شروع کنیم...من به کسی نگفتم بیش فعاله...

2740
مامانا چرا اینجوری شدن...

حالا تازه من مامانم بهش میگم میگه نه من به تو بیشتر رسیدم تا به خواهرت .موندم اصلا زیر بارم نمی ره .کلا به اون دامادش پول وطلا میده و بهش احترامم میزاره حالا شوهرمن هر چقدرم احترام بزاره میگه شوهر تو بده.کلا بیخیال مادرم و خواهرم شدم دیگه .ولی وقتی این تایپیک ها رو میخونم باز جیگرم میسوزه 

بنده ها خدا دارن ....
کاش خدا هوامو داشته باشه...😔

داره عزیزم خدا هوا همه رو داره

ما کم‌صبریم و ناشکر۰🥰

دلم براتون تنگ شده رفقا😔 دلم خییییلی براتون تنگ شده بی معرفتا.حقم این بود؟من که انقدر خنده میاوردم رو لباتون انقدر دوستون داشتم .اشکمو در اودین بی معرفتا..هیی کاش پیدام کنید😔🚶‍♀️
وقتی زایمان کردم دخترم شبش نفسشرفت و بستریش کردن ۳ روز اونجا بودم...مادرشوهرم بعد۳ روز زنگ زد تازه.. ...

الان‌خواهرتم میگه کسی دوستش نداره چون ۳۰ نفر اومدن دیدن تو ولی مامانت نذاشت کسی دیدن اون بیاد

نه هنوز دکتر گفته از ۵ سالگی کلاسا و دارو درمانی رو شروع کنیم...من به کسی نگفتم بیش فعاله...

ببخشید عزیزم اگه حوصله داری جواب بده میشه بگی دخترت که بیش فعاله چه ویژگی هایی داره؟ چه چیزایی بلده؟ واسه پسره خودم میپرسم