2737
2734
عنوان

بچه ها با یکی نزدیک به ۹ ماهه دوستم

| مشاهده متن کامل بحث + 497 بازدید | 51 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۱۹ سالمه ازدواج کردم با یه خانواده مذهبی خودمم بی حجاب و بد بودم تغییر کردم چادری شدم دانشگاهم نم ...

منم نگفتم بدن ولی مذهبی ای که تو در یخچالش شیشه عرق باشه چجور ادمیه؟ 

مادرش واقعا چیپه و بی اخلاق هر وقت با پسرش تلفتنی حرف میزنم صدای فحشش میاد در حالی ک پسرش زنگ میزنه ن من 

میدونی یه مرحله هست بالاتر از تلاش کردن بهش میگن رها کردن، یه جایی تنها چاره ایی که برات میمونه رها کردنه.😉
2731
اخه من چیزایی تو گوشیش دیدم ک حسمو از بین برد یه چیز فراتر از خیانت

حتماااا حتمااا جداشو اینو منی میگم که خودم تو عقد جدا شدم با اینکه پسر عمم بود ولی کلا همه عقایدمون مخالف هم بود

وخدایی که بشدددددت کافیست
منم نگفتم بدن ولی مذهبی ای که تو در یخچالش شیشه عرق باشه چجور ادمیه؟  مادرش واقعا چیپه و بی اخ ...

ببين يه لحظه هم درنگ نكن

بذارش كنار

دوستان، ميشه لطفاً براي آرامش روح مامانم يه صلوات بفرستين...❤️
2738
خدا لعنت کنه این گوشیو که بعضیا جنبشو ندارن

من واقعا حاضر بودم هرکاری براش بکنم الان کمتر دختریه ک وایسه تا یکی از سربازی برگرده و شیطنت نکنه بیرون نره تنها حتی دوست صمیمی نداشته باشه من همه اینکارارو کردم با اون حال دوستش واسش دختر جور کرده بود بیرونم رفته بودن ۴ تایی و اینکه بهش گفته بود تا پایان خدمتش تضمینه شب رفتم گوشیشو بدم بهش سوار ماشینم کرد با همون دوستش بود کلی قسم که تو تنها دختر زندگیمی اینا ماله قبل بوده ولی میدونی بازم حس قبلیم برنگشته بودو نبودش واقعا واسم مهم نیست 

میدونی یه مرحله هست بالاتر از تلاش کردن بهش میگن رها کردن، یه جایی تنها چاره ایی که برات میمونه رها کردنه.😉
فک کنم یکم شکاکه یعنی چی محیطش خوب نیس این همه آدم میرن دانشگاه

یکم نه خیلی بد دل و شکاکه ک زنی میخاد که کور و کر و کلفت باشه و خودش هر کاری خواست بکنه

2706