2733
2739

قصدشون ازدواجه مادرم و پدرم میشناسنشون ولی حسم ب ایشون کم شده به دلایلی و اینکه ایشون گفتن باید چادر سر کنم منم قبول کردم چون دوست داشتم اما بعد یه مدت دیدم واقعا کار من نیست و نمیتونم و گفتن که باید تا وقتی بچه دار شدیم طبقه بالای مادرش زندگی کنیم میگن مادرشون عروسی میخاد که تنبل نباشه و مثل مادرو دختر باشن باهم خانوادشون مذهبیه البته خودش خیلی پایست ولی تابع حرف های مادر پدرشه چون معتقده بدشو نمیخان و اینکه میگه اگه بهت میگم فلان کارو کن فلان کارو نکن بخاطر اینه ک مادرم بهونه نیاره واسه ازدواجمون و نمیزارن من دانشگاه برم و میگن محیط خوبی نیست با اینکه رشته من حسابداری هست و اینده خوبی دارم و جدا از این حرفا کلی زحمت کشیدم و اینکه خانواده ما ادمای راحتی ان و ب هم اعتماد دارن و بدون روسری میگردن مادرم خودش ادم تحصیل کرده و پایه ایه و اینستا داره و مادر اون حتی نمیدونه اینستا چی هست و بنظرم در اینده خانواده هامون به مشکل میخورن نمیخام بخاطر انتخاب اشتباه من خانوادم سوژه غیبت اونا بشن چیکار کنم بنظرتون؟

جدا بشم؟ چطور بیان کنم این موضوع رو ؟

میدونی یه مرحله هست بالاتر از تلاش کردن بهش میگن رها کردن، یه جایی تنها چاره ایی که برات میمونه رها کردنه.😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چندسالته چند سالشه

خواهش میکنم هرکس رو دیدید بهش روحیه بدید،بگید اوضاع درست میشه،خاطره بامزه بگید به هم،باهم حرف بزنید.به دوستاتون زنگ بزنید بی دلیل بهشون چرت و پرت بگید،به هم کادو بدید،همدیگه رو خوشحال کنید...تا اطلاع ثانوی با کسی بد حرف نزنید،واقعا احتیاج داریم افسرده نباشیم،هممون با هم.
2728

فک میکنی خوشبخت نمیشی همینایی ک واسه ما نوشتی یه مدل ک بهش برنخوره براش تایپ کن و بنویس عاقبت خوشی نداریم امیدوارم خوشبخت شی خدافظ کبوتر با کبوتر باز با باز

برای ظهور اقا امام زمان یه صلوات بفرستید😍😘
2738
فک میکنی خوشبخت نمیشی همینایی ک واسه ما نوشتی یه مدل ک بهش برنخوره براش تایپ کن و بنویس عاقبت خوشی ن ...

من خواستگارمو که رد کردم

باهاش خدافظی کردم خوند و جواب نداد

چرا؟

کاش دلها در چهره ها بود.....

به نظر من ازدواج نکن با همچین ادمی.چون اصلا بهم نمیخورین.کلی اختلاف پیش میاد تو زندگی.کسی که میخوادتت باید همینجوری بخواد نه اینکه بگه فلان کن بسال کن.من که هر جور۶ میبینم اصلا مرد خوبی برا زندگی نیست.مامانیه این نوع احترام به مادر پدر نیست .بچه ننه بودن.

چه راحت میگی جداشم جدا شووو

اخه من چیزایی تو گوشیش دیدم ک حسمو از بین برد یه چیز فراتر از خیانت

میدونی یه مرحله هست بالاتر از تلاش کردن بهش میگن رها کردن، یه جایی تنها چاره ایی که برات میمونه رها کردنه.😉
۱۸

من ۱۹ سالمه ازدواج کردم با یه خانواده مذهبی خودمم بی حجاب و بد بودم تغییر کردم چادری شدم دانشگاهم نمیزاره برم اما مشکلی ندارم بااین قضیه باهاش کنار میام اگ فک میکنی کنار نمیای الان بری بهتر ازینه ک بعدا با بدبختی زندگی کنی اوناام ممکنه عذاب بکشن ولی اگ میتونی مث اونا شی که جدانشو ادمای مذهبی ادمای بدی نیستن 

برای ظهور اقا امام زمان یه صلوات بفرستید😍😘
2706