2733
2734
عنوان

راننده تاکسی کثیفففف بچه ها بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 6607 بازدید | 116 پست

بچه ها من یه زن عمو دارم خیلییی نترسه و اینا همین اتفاق واسش تو یه کوچه خلوت میفته حالا زن عموم هی به اون مرده میگفته برو گمشو و اینا گوش نمیکرده زن عموم هم سوار ماشین میشه و مرده رو دنبال میکنه تا زیرش کنه اونم که دیدههه نه واقعا زن عموم جدی جدی میخواد لهش کنه زیپشو کشیده بالا و هی اینور اونور میدویده.😂😂😂😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
همیشه پیاده میرم خونه امروز کارم زیاد بود خیر سرم گفتم هم خستم هم نمازم مونده زود بیام برسم اینجوری ...

اگ واقعا این کارو کرده برو شکایت کن ...شاید مشکل ساز باشه واسه ی بنده خدای دیگ...😑

کاربر اقام🙏اللهم عجل لولیک الفرج ....خدایا ظهور اقامون امام زمان رو برسان🙏واسه سلامتی اقا امام زمان ی صوات .....😍    بـاور کـــــنآنکــــــس کہ وعــــدههمیـــشہ مــانـــدن را مـیدهـد!!رفتنـے تر استــ....دل نـــبـــند....😔‌‌‌‎‌‌‌🎸   یادبگیر هیچوقت دلتو ب هیچے‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ خوش نکنی دنیا زودی داشته هارو از ادم میگیره😔‌ کاش اینجا بودی!همین کنارِ خودم ...و من یادم می ‌رفت ؛که خسته‌ام ...خرابم ...ویرانم .......😔

وای خدایا😢😟چرا اینقدر عوضین بعضیا

من یبار یه شلوار کردم پوشیدم رفتم بیرون میدونم نباید میپوشیدم ولی گفتم شالم لابد جلوشو میگیره حجابم بد نبود مردا از کنارم رد میشدن به اونجام نگاه میکردن😓خودمو هزار بار لعنت کردم که شلوار کرم پوشیدم اخه بخار این هرزه ها نمیتونیم لباسی که دوست داریم بپوشیم اخه با چی تحریک میشن خدایی با نگاه کردن؟😢😭😓

از اینا بدتر یه اقایی از کنارم رد شد سگ صفت هیز هرزه اشغال خدا نابودش کنه الهی با یه نگاه چندشی نگا کرد  مرتیکه سگ صفت قیافشم با سگ مو نمیزد شاید ۵۰ سالش بود بعد خیلی واضحم منو نگاه کرد مرتیکه سگ صفت خدا میدونه تا خونه چقدر فحشش دادم اه اشغالا خدا لعنتتون کنه عوضیا خر

@fati_tork     مواظب باش توئم

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
وای خدایا😢😟چرا اینقدر عوضین بعضیا من یبار یه شلوار کردم پوشیدم رفتم بیرون میدونم نباید میپوشیدم و ...

کرم😑

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
2738
مثبت فک کن شاید قارچ داشته میخارونده

😂😂😂😂😂

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
وای خدایا😢😟چرا اینقدر عوضین بعضیا من یبار یه شلوار کردم پوشیدم رفتم بیرون میدونم نباید میپوشیدم و ...

حیووناااا😤😤😤

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

سال گذشته شب بود ماشین رو تو یک کوچه خلوت پارک کردم داشتم‌میرفت طرف ماشین حس کردم یکی پشت سرمه مثلا حیا نذاشت برگردم پشت سرم رو نگاه کنم تا اومدم سوار ماشین شدم سویچ رو انداختم سرم رو اوردم بالا به شیشه روبروم نگاه کردم دیدم یک مرد بلند با موهای بلند  شلوار پاش نیست لخت  خودش رو انداخته بود رو کاپوت ماشین ،باور کن داشتم سکته میکردم نمیدونم چطور ماشین رو راه انداختم از پارک ماشین رو در اوردم کمی که با ماشین رفتم خودش را انداخت پایین .به خودم که اومدم دیدم یک سمت دیگه شهرم اینقدر حالم بد بود همش میگم اگه  در ماشین رو باز میکرد می امد توماشین چه خاکی توسرم‌میکردم. 

بیش از حد خوبی نکن
سال گذشته شب بود ماشین رو تو یک کوچه خلوت پارک کردم داشتم‌میرفت طرف ماشین حس کردم یکی پشت سرمه مثلا ...

وای چه ترسناگ

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
خدایی جلو نشینید مخصوصا تو کرونا اون لعنتی هم واگذار کن به خدا

بیشرف پشت دوتا کارتن گزاشته بود به فاطمه زهرا کارش اینه فک کنم خدا میدونه چن نفرو گول زده خدا لعنتش کنه اون پلاک محمد رسول الله بزنه کمرش

که تو خداوند رویدادهای محالی💫🌱
به نظرم چون نگاه نکردید  ممکنه دچار سو تفاهم شده باشید شاید مثلا خودشو میخارونده یا لباسش اذیتش ...

نخیر قشنگ زیپش معلوم بود بازه پیدا شدنی کلی فشش دادم اگه ریگی به کفشش نبود اعتراض میکرد رفت از آینه وسطی مشکوک نگام کرد بیشرف 

که تو خداوند رویدادهای محالی💫🌱
2706