2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
من راضیم. ن کمکمون کردن. ن کاری بهمون دارن. سالی ی بار هم سر نمیزنن بهمون. اصن انگار ن انگار پسری هم ...

اره شرایطت ازمن بهتره مال ماهم کمک نکردن ولی انتظاردارن ما هرچی داریم بدیم بهشون البته که دادیم دیگه نشنیدم داداش کسی براش عقدوعروسی وحلقه ولباسو جهیزیه و سیسمونی بگیره جزاین ماهی یک الی دوملیونم بده خانواده ا ش ،الان امروز زنگ زدن پول بده شوهرمم دیروز ازکارش استعفا داده حال روحیشم خرابه گفته ندارم این ماه شرمنده ام  اونام نمیدونم چی گفتن که اصلا حرف نمیزنه باهام

خانواده شوهر من ادمای خوبی هستن مادرشوهرمم خوبه اما گاهی ناراحتم میکنه با حرفاش نمیدونم رو قصده یا از سادگیش همه حرفی میزنع 

مثلا  یبار گفت ب پسرم گفتم دخترخاله خودتو بگیر  

خواهر زادمم از تو قد بلند تر و هیکلی تر و قشنگتر بوده

(در حالیکه قد من ۱۶۷ وزنمم ۶۴ کیلو  تقریبا هیکلی من و خواهر زادش  مثل همیم   تازه خاهرزادش خوشگل نیس معمولیه   دهنش انقد کوچیک بوده قاشق غذا خوری نمیرفته تو دهنش با قاشق چای خوری غذا میخورده ک رفته عمل کرده  زیاد خوب نشده اما بهتر شده یکم)  بعد پسرم گفته نه معلوم بوده دلش پیش تو بوده.

یبارم گفت پسرم قبلا ی دوس دختر داشته از تو خوشگلتر بودهشوهرم مخالف بوده با ازدواجشون  بعد یهو شوهرم گفت نخیر خانم خودم از اون دختر خوشگلتره

هروقت این حرفا رو میزنه من ناراحت میشم  با اینکه قیافه من خوبه 

خدا جونم  بچه هامو به خودت میسپارم مراقبشون باش
2706