2733
2739
عنوان

اگر حالتون بد میشه نیاد ولی اگر جواب سوالم را

| مشاهده متن کامل بحث + 289 بازدید | 39 پست
منم مث شمام منتها زخم روده دارم ۲تا  فقط سعی کن عصبی نشی برا مامانمو گفتن بیاد اورزانسی رحمش ...

آهان عزیزم انشالله شما و مادرتان و منم و همه بیمارا شفا پیدا کنند خیلی بده 

ممنون عزیزم 

اینقدر خیره میشدند به لحظه های خوش زندگیم اینک خاطره های خوش گذشته عذابم میدهد ولی منکه به شوری چشم اعتقادی نداشتم😔........دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ.........نی نی سایت و کاربرای نی نی سایت به من یاد دادند که اینجا نه می تونم درد دلم را بگم مورد تحکم قرار میگیرم نه میتونم در مورد مشکلات زندگیم بگم مورد قضاوت دیگران قرار میگیرم نه میتونم از خوشی های زندگیم بگم مورد خوشبحالت و حسودی دیگران قرار میگیرم و نه می تونم از مشکلات دنیایی بگم چون قطع کاربری میشم پس بنابراین سکوت میکنم.
عزیزم سرم و خون آهن را نزدم چونکه بهم شک داد 

اره متوجه شدم

منتها میگم مامانم زد و با خونریزی باز برگشت به قبل

ولی روزی که هموگلوبینش خوب میشه مامانم فقط ۲شب میخوابه

بس که این کم خونی ها بی خوابش کرده طفلی رو

پریشبا شوهرم یه قرص از خارج اورده اسمش دینامیک هس 

به مامانم دادم خورد دیدم اصن نفهمبد چجوری خوابش برده

بااون همه سر و صدای بچه ها۲ساعت راحت خوابید طفلی

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آهان عزیزم انشالله شما و مادرتان و منم و همه بیمارا شفا پیدا کنند خیلی بده  ممنون عزیزم

فدات

انشاالله عزیزم

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
اره متوجه شدم منتها میگم مامانم زد و با خونریزی باز برگشت به قبل ولی روزی که هموگلوبینش خوب میشه م ...

آخی عزیزم میفهمش حالا من خوابم در حد ۳ تا ۴ ساعت هست ولی همش دراز میکشم 

ولی من تهوع خیلی دارم و یه عده راحت نمیتونم بخورم

اینقدر خیره میشدند به لحظه های خوش زندگیم اینک خاطره های خوش گذشته عذابم میدهد ولی منکه به شوری چشم اعتقادی نداشتم😔........دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ.........نی نی سایت و کاربرای نی نی سایت به من یاد دادند که اینجا نه می تونم درد دلم را بگم مورد تحکم قرار میگیرم نه میتونم در مورد مشکلات زندگیم بگم مورد قضاوت دیگران قرار میگیرم نه میتونم از خوشی های زندگیم بگم مورد خوشبحالت و حسودی دیگران قرار میگیرم و نه می تونم از مشکلات دنیایی بگم چون قطع کاربری میشم پس بنابراین سکوت میکنم.
2728
آخی عزیزم میفهمش حالا من خوابم در حد ۳ تا ۴ ساعت هست ولی همش دراز میکشم  ولی من تهوع خیلی دارم ...

میهو تاحالا خوردی؟

زخم معده ت رو خوب میکنه

میهو تاحالا خوردی؟ زخم معده ت رو خوب میکنه

نه نخورم چیه عزیزم؟

میهو تاحالا خوردی؟ زخم معده ت رو خوب میکنه

عزیزم شیرین بیان هست اره خوردم ولی زیاد تاثر نداشت برام

نه نخورم چیه عزیزم؟

برو از عطاری بگیر دوای درد معده ت هس گلم راستی پرهیز غذایی رو هم رعایت کن ترشی تندی اصلا نخور

نذار معده ات خالی بمونه

گوجه بادمجون نوشابه نخور

2738
آهان عزیزم ممنون انشالله که جفتمون خوب بشیم ولی انگار تو و من یکی هستیم منم تهوع دایمی دارم گاهی زیا ...

ایشالا بهتر میشی گلم 

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉