2726

بدید ممنون میشم 

آیا یبوست تهوع میاره، 

آیا کم خونی در حد هموگلوبین۶ و ویتامین ب و دی ۶ تهوع میاره، ؟

اینقدر خیره میشدند به لحظه های خوش زندگیم اینک خاطره های خوش گذشته عذابم میدهد ولی منکه به شوری چشم اعتقادی نداشتم😔........دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ.........نی نی سایت و کاربرای نی نی سایت به من یاد دادند که اینجا نه می تونم درد دلم را بگم مورد تحکم قرار میگیرم نه میتونم در مورد مشکلات زندگیم بگم مورد قضاوت دیگران قرار میگیرم نه میتونم از خوشی های زندگیم بگم مورد خوشبحالت و حسودی دیگران قرار میگیرم و نه می تونم از مشکلات دنیایی بگم چون قطع کاربری میشم پس بنابراین سکوت میکنم.

یبوست میدونم تهوع نمیاره اون یکی و نمیدونم

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یا خدا هموگلوبینت ۶هس؟ اره تهوع میاره حتی توهم هم میاره

اره عزیزم ۶ هست دکتر برام سرم آهن نوشت ولی شک داد بهم قرص داده 

اینقدر خیره میشدند به لحظه های خوش زندگیم اینک خاطره های خوش گذشته عذابم میدهد ولی منکه به شوری چشم اعتقادی نداشتم😔........دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ.........نی نی سایت و کاربرای نی نی سایت به من یاد دادند که اینجا نه می تونم درد دلم را بگم مورد تحکم قرار میگیرم نه میتونم در مورد مشکلات زندگیم بگم مورد قضاوت دیگران قرار میگیرم نه میتونم از خوشی های زندگیم بگم مورد خوشبحالت و حسودی دیگران قرار میگیرم و نه می تونم از مشکلات دنیایی بگم چون قطع کاربری میشم پس بنابراین سکوت میکنم.
بله

جفتشون عزیزدلم

اره عزیزم ۶ هست دکتر برام سرم آهن نوشت ولی شک داد بهم قرص داده 

قرص چی میخوری؟

خوابت چطوره؟

اعصابت چطوره؟

پریودیهات چطوره؟

چرا خون تزریق نکردی؟

خواهشا همه سوالامو جواب بده

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
تهوع داره ولی من موردای مشابه زیادیم دیدم بشدت نبوده

ولی دکتر گفت میاره

ولی دکتر گفت میاره

منم میگم‌میاره ولی گفتم‌موردای مشابه هم دیدم‌اورده ولی شدتش خیلی نبود ممکنه در شماهم‌ید شدید باشه یا خفیف

عاشق شوهرمم خدایا مراقب کوچلوی توراهیم باش به خودت میسپارمش
2706