2737
2739
عنوان

بدترین حرفی ک مادرشوهرتون بهتون زده چی بوده😔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 3837 بازدید | 158 پست
چاره زیاد داری عزیزم.. 

دوتا بچه کوچیک ..دارم...

۲۳سالمه

حامی ندارم

تو کل خانواده زیر ذره بینم....

😔😔😔😔😔😔😔😔

#دلم میخواد تو دلیم دختر باشه😍😍😍😍برام دعا میکنی خدا بهم قوت بده تا از پس سه تا وروجک بر بیام😰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
همیشه یطوری بهم میفهموند من وجود ندارم من نیستم شوهرمم اوایل کنار خانوادش تحویل نمیگرفت منم تو این ش ...

....

الان دوهفتس مریضه بهش زنگم نزدم....ازش متنفرم.....

حالم از خودم بهم میخوره......منی ک حتی زیر پاش بالش میذاشتم

#دلم میخواد تو دلیم دختر باشه😍😍😍😍برام دعا میکنی خدا بهم قوت بده تا از پس سه تا وروجک بر بیام😰

من برای زندگی رفتم شهرشون اونم بخاطر بیکاری همسرم ک اونجا پدرشوهر خدابیامرزم براش کار جور کرده بود،حدود 25 روز خونه اونا بودیم با تمام اساسیه م،انقد دنبال خونه گشتیم اصن تو روستاشون خونه خالی نبود ک ما اجاره کنیم،اینم ی روز تو روم بهم گف ب شوهرت بگو از اینحا برین از وقتی شماها اومدین ما اسایش نداریم،حالا من بچم ندارم ک بگم بخاطر بچمه،خیلی دلم شکست من از سر مجبوری اونجا بودم ب دل خودم نرفته بودم،چن روز بعدش ی خونه خالی شد اونا رفتن ی روستای دیگ ک ما رفتیم جای اونا خداروشکر،این جریان گذشت تا چن سال بعدش ک پدر شوهرم مریض شد و ما ک ب شهر خودمون برگشته بودیم اونا برای مداوای شوهرش اومدن خونه ما،من ادم تلافی نیستم ولی ی ماه و نیم مشهد بود فقطم خونه من،چیزی ب روش نمیاوردم ولی خدا جای حقه کوه ب کوه نمیرسه ولی ادم ب ادم میرسه،بعد از اونم هر دو سه ماه یبار میومدن ی ماه خونه من بودن و میرفتن،خونه بچهای دیگشون ک نمیرفتن میومدن پیش من فقط 

من برای زندگی رفتم شهرشون اونم بخاطر بیکاری همسرم ک اونجا پدرشوهر خدابیامرزم براش کار جور کرده بود،ح ...

کاش تلافی میکردی😔

2738
 دوتا بچه کوچیک ..دارم... ۲۳سالمه حامی ندارم تو کل خانواده زیر ذره بینم.... 😔😔😔😔😔😔 .

عزیزدلم از زندگیت با دوتا بچه ی کوچیکت لذت ببر بریز دور کینه هارو اهمیت ندارن اونا  

هیچکس تو این دنیا بی مشکل نیست همه ما ادما پراز دردسرو مشکلیم خیلیا حسرت اون دوتا فسقلتو میخورن

بخاطر داشته هات حالتو خوب کن 🌹

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛
بعضی چیزا رو مادرا ب ادم یاد میدن ک خداروشکر مادرم دل گنده بودن و بهم یاد داد

آفرین خوشم اومد اگه هم توهم مثه اون بد باشی فرقی با اون داری

برای آرامش و خوشبختی خونواده م یه صلوات به حضرت مهدی هدیه میکنی😘
یبار یجا بودیم خودمو خودشو شوهرم .شوهرم رفت سوپری رفتم دنبال شوهرم بگردم .گفت نترس تورو اینجا ول کنه ...

ایشششششش چقد بدم میاد از این ننه های وقیح شوهرا،اتفاقا رو زنشون غیرت و تعصب شون بیشتره،از ک و ن سوزی شونه ک میگن

2706