2733
2734
عنوان

بدترین حرفی ک مادرشوهرتون بهتون زده چی بوده😔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 3837 بازدید | 158 پست
فاميله ميشناسمش ولي بعد ك واسه خاستگاري اومدن جلو زمين تا اسمون فرق ميكردن در حدي ك من همون ا ...

خیلیاارو فکر کنم خودت تو همین سایت دیدی که به خاطر خساست یا دارن جدا میشن یا دنبال کارن یا دارن میسوزن و تحمل میکنن.خیلی اگاهانه برو جلو.هر چند ازدواج واقعااا دربستتتس

نمیدونم چرا حرف حق میزنی تعلیقت میکنن
خیلیاارو فکر کنم خودت تو همین سایت دیدی که به خاطر خساست یا دارن جدا میشن یا دنبال کارن یا دارن میسو ...

اره واقعا تو سايت هم زياد ديدم متاسفانه

ولي اخه مشكل فقط همين خساستش نيس ك

اره واقعا دربستس هيچي نميشه فميد 

به دستان خدا خيره شدم معجزه كرد/ لطفا براي سلامتي من صلوات بفرستيد تشكر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره واقعا تو سايت هم زياد ديدم متاسفانه ولي اخه مشكل فقط همين خساستش نيس ك اره واقعا دربستس هيچي ن ...

خساست و عصبی بودن و سرد بودن طرف مشکلاتیه که قابل حل نیست.باید جونتو بزاری وسط همیین

خساست و عصبی بودن و سرد بودن طرف مشکلاتیه که قابل حل نیست.باید جونتو بزاری وسط همیین

اره واقعا 

حالا خودش ك ارزش قاعل نميشه هيچ

خانوادشونم ب هيچ جاشون نيس اخه😂

2731
اره واقعا  حالا خودش ك ارزش قاعل نميشه هيچ خانوادشونم ب هيچ جاشون نيس اخه😂

پس ردش کن بره قسمتت حتما میاد اونم وقتی میاد انقدر عاشقانه میاد که همه کاری واست میکنه مطمئن باش

پس ردش کن بره قسمتت حتما میاد اونم وقتی میاد انقدر عاشقانه میاد که همه کاری واست میکنه مطمئن باش

ايشالله😍

ممنونم از راهنماييت

عزیزم منم مثل خودتم جواب بلدما اما اون لحظه هیچ نمیگم از خودم بخاطر بی زبونی متنفرم

خیلی بده.

منم خیلی بخاطر این مسئله ناراحتم وفقط خودخوری بلدم تا مدتها تو ذهنم بااون شخص دعوا میکنم اما جلوروشون لال میشم😕

❤ 
2740
خیلی بده.  منم خیلی بخاطر این مسئله ناراحتم وفقط خودخوری بلدم تا مدتها تو ذهنم بااون شخص ...

منم.داغون شدم الان نتیجیش اینه که مدام تو ذهنم تکرارش میکنم اونقدر بهش فکر میکنم تا پر از کینه بشم