2733
2739
عنوان

بدترین حرفی ک مادرشوهرتون بهتون زده چی بوده😔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 3837 بازدید | 158 پست

الانم باردارم هروز دعواره میندازه خیلی استرس میگیرم ک یوق وحشی بشه بیادبزنه شکمم بچم یچیزیش بشه .صبم راه پله غیبتمومیکردبازنداداشش میگف خدابایدب این بچه نمیداد چراداده نمیدونم نشستم انقد گریه کردم قران وبازکردم یکم خوندم گفتم سپردمت ب این قرانی ک خوندم بایدجوابتوخدابده .

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مادرشوهرم بهم ایناروگفت

💔💔💔💔🖤

اخه چرا دل دختر مردمو میشکونن مگه ما ادم نیستیم

#دلم میخواد تو دلیم دختر باشه😍😍😍😍برام دعا میکنی خدا بهم قوت بده تا از پس سه تا وروجک بر بیام😰
 از کجا میدونی دل بزرگی دارم😶

خب عزیز دلم وقتی با وجود این رفتاری که داشتن باهات داری با پسرشون زندگی میکنی و به روشون نمیاری یعنی دل بزرگی داری 🌹

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛
2728
بهم گفت خونه جدا بگیر براوخودت پیش من برا زندگی نیا

کاش به منم از اول همینو می گفتن 

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
خب عزیز دلم وقتی با وجود این رفتارا داری با پسرشون زندگی میکنی و به روشون نمیاری یعنی دل بزرگی داری ...

.شایدم چاره ای ندارم........😔💔

#دلم میخواد تو دلیم دختر باشه😍😍😍😍برام دعا میکنی خدا بهم قوت بده تا از پس سه تا وروجک بر بیام😰
💔💔💔💔🖤 اخه چرا دل دختر مردمو میشکونن مگه ما ادم نیستیم

هیچ وقت دیگه دلم باهاش صاف نمیشه،رفتارام فقط وفقط ظاهریه اونم بخاطرپسرش که روی خانواده ی خودم جبران نکنه

لطفالایک نکنید،ممنون
.شایدم چاره ای ندارم........😔💔

چاره زیاد داری عزیزم.. 

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛
2738
خب عزیز دلم وقتی با وجود این رفتاری که داشتن باهات داری با پسرشون زندگی میکنی و به روشون نمیاری یعنی ...

چجوری ۲۸سالتونه و دختر ۱۷ساله دارین😟

چجوری ۲۸سالتونه و دختر ۱۷ساله دارین😟

گلم دخترم از منو همسرم نیست ♥️

هیچ وقت دیگه دلم باهاش صاف نمیشه،رفتارام فقط وفقط ظاهریه اونم بخاطرپسرش که روی خانواده ی خودم جبران ...

اخخخخخخخ ....

منم بخاطر خانوادم خفه خون گرفتم.....

یبار یجا بودیم خودمو خودشو شوهرم .شوهرم رفت سوپری رفتم دنبال شوهرم بگردم .گفت نترس تورو اینجا ول کنه ...

🤢🤢🤢🤢🤢

2706