2733
2734
عنوان

بدترین حرفی ک مادرشوهرتون بهتون زده چی بوده😔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 3837 بازدید | 158 پست

به جاریم گفت میخواستم طلاقش بدم افتاده به دست و پام 

در صورتی که هیچ بدی بهشون نکرده بودم مثلا میخواست واسه اون بگه من خیلی بزرگم 

شوهرم دوماه تمام نه بهش زنگ زد نه رفت دیدنش 

اخرم بهش گفت معصومه حقش نبود این حرفارو پشتش بزنی اونم گفت من نبودم جاری ام گفت من نبودم زدن زیرش تمام 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی حرفا

چزونده منو

اما یه حرفش هیچ‌وقت یادمـ نمیره

گفت تو با التماس زن پسرم شدی!

(حالا ازدواجمون سنتی بودها!‌‌فقط به خاطر این که من آسون گرفتم و سخت‌گیری نکردم،احمق اینجوری برداشت کرده بود که هولم!)

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
2731
عزیزم بخشیدن روحتو اروم میکنه میدونم خیلی ناراحتی و اذیت شدی از رفتارش و حرفش اما اینم میدونم که دل ...

از کجا میدونی دل بزرگی دارم😶

#دلم میخواد تو دلیم دختر باشه😍😍😍😍برام دعا میکنی خدا بهم قوت بده تا از پس سه تا وروجک بر بیام😰
خااااااانم محترم چرابه حرف شوهرت گوش نمیدی،توفکرکردی مادرت کیه،این زندگی اینجوری واقعادووم نمیاره

با من بودی؟

#دلم میخواد تو دلیم دختر باشه😍😍😍😍برام دعا میکنی خدا بهم قوت بده تا از پس سه تا وروجک بر بیام😰
2740
میگفتی همونجور ک میشه مهمونی گرفت همونطورم عروسی میگیرن

والا واسه همه چي خرج ميكنن

ولي تا به من ميرسه مثل گداها رفتار ميكنن و عجيبه

هنوز رسمي نشديم و من ج ندادم اينطوري ميكننا

به دستان خدا خيره شدم معجزه كرد/ لطفا براي سلامتي من صلوات بفرستيد تشكر

منم مثل خودت....

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
2706