2733
2734

اگه دوست داشتین بگین😔

من انقدر خوب بودم براش ک دختراش نبودن،

ولی سره یه بیرون رفتنم بمن انگ خراب بودن زد......

انننننننننننقددددددر دلم شکست ک فقط سپردمش دست خدا....الان دوهفتس کرونا داره و وضعشم خرابه ،هیییچوقت نمیبخشمش....

پیش شوهرم منو سکه یه پول کرد و باعث شد شوهرم شکاک بشه😔😔😔

#دلم میخواد تو دلیم دختر باشه😍😍😍😍برام دعا میکنی خدا بهم قوت بده تا از پس سه تا وروجک بر بیام😰

رفت به مادرم گفت که دخترتون بیارین طلاقشو بگیرین

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مادرشوهرم نشده ولي ميخان بيان خاستگاري

اشنان

مامانش تو مهموني  ميگف عروسي نميشه گرفت ك الانا

با اينكه پولدارن

واسه من اداي گداها درميارن

به دستان خدا خيره شدم معجزه كرد/ لطفا براي سلامتي من صلوات بفرستيد تشكر
بهم گف تو گوه میخوری وقتی نیستم میای خونم

مگه تومجرد نبودی؟

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

تاپیکت انرژی منفی داره باعث میشه بیشتر به رفتاراش دقت کنی و ازاین به بعد بیشتر عذاب بکشی 

بهترین راه بیخیالی و کم کردن رفت و امد هست فقط

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
2738

عزیزم بخشیدن روحتو اروم میکنه میدونم خیلی ناراحتی و اذیت شدی از رفتارش و حرفش اما اینم میدونم که دل بزرگی داری.. 

ببخششون واصلا به رفتارشون فکرنکن بزار خدا جوابشونو بده 

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛
مادرشوهرم نشده ولي ميخان بيان خاستگاري اشنان  مامانش تو مهموني  ميگف عروسي نميشه گرفت ك ...

میگفتی همونجور ک میشه مهمونی گرفت همونطورم عروسی میگیرن

✿●✿ازت مچـکرم دیوونه ی من از اینکه چشم به این دنیا گشودی✿●✿از اینکه پا تو زندگیم گذاشتی از اینکه پا به پام همیشہ بودی✿●✿ازت ممنونم ای تنهای عاشق که یادم دادی دستاتو بگیرم✿●✿اجازه دادی با تو همنشین شم تو جون دادی به این احساس پیرم               کسی جز تو تو قلبم جا نمیشه تو پای عشقو به قلبم کشیدی تونستی با بد و خوبم بسازی تو طعم سختیو با من چشیدی تو یادم دادی با چشمام بخندم به اون روزای تلخم بر نگردم از این ناراحتم کم با تو بودم باید زودتر تو رو پیدا می کردم از این ناراحتم کم با تو بودم شبای بی تو من بی خواب میشم کسی هم اسم تو هر جا که باشه مث پروانه ها بی تاب میشم ازت مچــکرم دیوونه ی من ازت مچــکرم دیوونه ی من❤
2706