2737
2739
عنوان

همسرم میگه لاغری ،چاق شو

| مشاهده متن کامل بحث + 2830 بازدید | 143 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

آهای لاغرا منم لاغر بودم با قد 170

وزنم 48

اون موقع 18بودم 

الان 20سالمه 65وزنمع دارم از کالری شمار زیره استفاده میکنم

یه صلوات با دل. پاکت برای برطرف شدن مشکلاتم بفرست . این کاربری مال دو نفره منو دوستم 🤗🤗
عزیزم از هر عطاری بگیری معتبر یا نه بایو از جای خاصی سفارش بدی 

نه گلم از هر عطاری میتونی بخری 

فقط قبلش زیر قوطی رو چک کن که کاغذ نچسبیده باشه و مارک فلزی باشه 

پرستویی‌ که مقصد را درکوچ می بیند ، از ویرانی لانه اش نمی هراسد ...

منم یکم توپول بودم شوشو می‌گفت یکم لاغر کن رژیم گرفتم پونزده کیلو کم کردم. الان میگه صورتت یذره شده.  یکم چاق شو🤷🤷🤷🤷 این مردا تعادل ندارن.  منم گفتم همینی که هست ناراحتی پاشو برو خونه بابات 😂😂😂

خدایا اون چیزی رو برام بخواه که به صلاح منه. من بهت ایمان دارم. درسته بنده بدی برات بودم. درسته زمانایی که به اون چیزی که نرسیدم. ناشکری و کفر کردم. تو منو ببخش تو بخشنده‌ای پناهم باش که جز تو پناهی ندارم
نه گلم از هر عطاری میتونی بخری  فقط قبلش زیر قوطی رو چک کن که کاغذ نچسبیده باشه و مارک فلزی با ...

اها ممنون   😘فقط چ مدت خوردی و چقد چاق شدی 

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️
منم یکم توپول بودم شوشو می‌گفت یکم لاغر کن رژیم گرفتم پونزده کیلو کم کردم. الان میگه صورتت یذره شده. ...

اوه من باز ذوق میکنم شوهرم راجبه تیپم نظر بده

پرستویی‌ که مقصد را درکوچ می بیند ، از ویرانی لانه اش نمی هراسد ...