2737
2739
عنوان

بچه همسر از زن سابقش 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 2868 بازدید | 109 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طفلکی اون بچه گناه داره.محبت کن بهش مطمئن باش خدا ی جایی دیگه دستتو میگیره. طلاق ی زن و مرد یعنی آعاز بدبختی ی بچه.

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
2728

ببین سعی کن با اون بچه خوب باشی او که از قلبت خبر نداره فقط ظاهرت رو می بینه،به خاطر خدا باهاش خوب باش مادرش پیشش نیست بهش زبانی هم که شده محبت کن و سعی کن اخلاقهای بدش رو نبینی

من هر بچه ای ببینم بهش محبت میکنم بیچاره ها واقعا نمی تونن از خودشون دفاع کنن مخصوصا بچه ای که مادر نداره

عزیزم تاپیک های قبلیتو اجمالی خوندم. شوهرت هم خسیسه هم بچه داشته هم.... چرا زنش شدی؟؟؟؟؟ 

واقعا ب شما چه؟سوال اسی چه ربطی داشت ب جواب شما اصلا؟

بحران آب را جدی بگیریم.خیلی خیلی جدی.آب واقعا کمه.😔اگه رعایت نکنیم سازمان ملل  گفته تا ۵ سال آینده یعنی ۲۰۲۵ جنگ بر سر آب تو خاور میانه شروع میشه...و تا سال ۲۰۴۰ از بعضی شهرای ایران فقط یه اسم باقی میمونه.😔تروخدااااا رعایت کنید.بخاطر بچه هامون..کم آبی و بی آبی واقعا وحشتناکه.بچه هامون خیلی گناه دارن😔😔😔
2738
خانم محترم ارتباط ها یا انسانی به از یک خون بودن ربطی نداری و این محبت و انسانیت است که باعث نزدیکی ...

کاملا واسه بچه ناراحت شدم گناه نداره😔

عزیزمی تو که امضامو میخونی واسه رسیدن به حاجت دلم یه صلوات بفرست  وبگو امین😍 اللهم صل علی محمدوال محمد😍

فکر کن از پرورشگاه آوردی، تازه اینکه بچه ی شوهرت هست، بهش محبت کن، کوچیک هست، زودتر ارتباط میگیره و میپذیره، البته نوع زندگی انتخاب کردی تا زنده ای اعصاب خوردی داره، چون شما بهترین مادر دنیا هم باشی ، باز نامادری هستی و این حس مقایسه و حرف و مشکل همیشه هست

خب چرا با مردی که بچه داشت ازدواج کردی 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝

عمه من با اقایی ازدواج کرد ک بخاطر چیز جزیی زنشو طلاق داده حالا عمه من صدتا دوسپسر داشت ک بماند...ایقد با پسرش رفتارش بده ک پسره سیزده سالشه نشده شنیدیم معتاد شده همه میگن عمم میخاد اون دنیا جواب خدارو چی بده تورو خدا وقتی کاری میکنید ب عاقبتش فکر کنید بدونید اون دنیا باید چواب پس بدیم.نمیگم شمامقصرید میگم تورو خدا وجدان داشته باش

2706