2737
2739
عنوان

بچه همسر از زن سابقش 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 2868 بازدید | 109 پست
همون شوهرت این مشکلو ایجاد کرده  ولی اینو بدون اون بچه برادر بچته بیست سال دیگه پشت و پناه هم ...

یعنی واقعا ممکنه این بچه شوهرم بشه پشت و پناه بچه من و خود من؟ چون یبار تو بارداری قبلبم تهدیدم کرد و گفت بزار بچت دنیا بیاد تو خونه نباشی میدونم با بچت چکار کنم

یبارم بهم گفت وقتی بابام بمیره خونش میشه مال من بعد من گفتم پس من و بچم چی بهم گفت حالا میبینیم و قهقهه زد 

من که میگم شوهرم اگه یه روز نباشه این پسر من و لچمو آواره کوچه و خیابون میکنه اصلا بهش اعتماد ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نامادری بودن سخت ترین کار دنیاست  خدا کمکت کنه

دقیقا همه از دور نگاه میکنن فقط دلشون به حال این بچه میسوزه و میگن اخی طفلی

دیگه نمیگن من دارم چقدر سختی میکشم تو این زندگی و شوهرم باهام چطور رفتار میکنه 

خب مشکل من همینه دیگه ببین اون منو مامان صدا نمیکنه منم بهش نمیگم پسرم به اسم همدبگه رو صدا میکنیم ب ...

ازالان سعی کن بهش حس پیداکن واقعاخیلی اسونه توبهش بگو بهت بگه مامان توم پسرم صداش کن واقعامحبت کردن به یه بچه اینقدسخته!

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥
2731
آره میدونم چی میگی ولی بابای این بچه که شوهرمه یه شرایطی درست نکرده که من بتونم به آرامش برسم تو زند ...

خب عزیز من شما چرا قبول کردی با همچین آدمی ک قبلا ازدواج کرده و بچه داشته ازدواج کنی شما هم ک مجرد بودی خب کیس های بهتری میتونستی داشته باشی

سر تا ته بعضیاتونو بزنن از اول تا آخر فقط لفظین 😏