2737
2734
عنوان

ورم معده

840 بازدید | 27 پست

کیا ورم معده داشتن و خوب شدن

من چند سال پیش آندوسکوپی دادم گفتن ورم معده داری

ولی هنوزم که هنوزهمعدم درد میگره بیشتر وقتا

نیازی هست دوباره آندو برم

یا دارویی هست که نتیجه گرفته باشید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من درگیرم خیلی بده حالم بده

چه بگویم که علی(ع) کیست!!! 🌺هر چه کردم بنویسم ز تو مدح و سخنی🌺تا بگویم ز مقام که ابن الحسنی🌺این قلم یار نبود و فقط این جمله نوشت🌺پسر حیدر کرار، تو ارباب منی🌺#ما_ملت_امام حسینیم_✌️
آندو کردی؟ از کی درگیری؟

ن آندو نرفتم 4 سالی میشه هیچ جا نمیتونم برم 

یه هفته هم بدتر شدم از زندگی افتادم

چه بگویم که علی(ع) کیست!!! 🌺هر چه کردم بنویسم ز تو مدح و سخنی🌺تا بگویم ز مقام که ابن الحسنی🌺این قلم یار نبود و فقط این جمله نوشت🌺پسر حیدر کرار، تو ارباب منی🌺#ما_ملت_امام حسینیم_✌️
2738

من بدبخت دارم عصبیه درد ندارم فقط آروغ زیاد تهوع بیچارم کرده 

من سپردم بخدا دکترها داروهاشون علامت درمانیم نمیکنه یجادرست میشه صدجاخراب 

فقط سوپرلمینت بعد غذات بخور قرص نعنای

بعدم تو خوراکت دقت کن نفاخ کمتربخور وسط غذا اب نخور مایعات نخور بعد و قبلشم بلافاصله نخور موقع غذا با ارامش بخورنشسته و خوب بجو و همه غذاها سالادا اینا رو قاطی نخور نون فقط سنگگ بخور ۰ غذای چرب سنگین نخور روغنات رو زیتون و کنجد بریز

صبح ناشتا روی یک قاشق عسل به نیت شفا ایه ایه الکرسی بخون فوت کن کم کم مثل ابنبات عسل رو بخور آخرشب هم اخرین جیزی که میخوری عسل باشه ۰ 

من بیشتر ازیکماهه درگیر دکتر و داروهستم چقدر قرص اعصاب بهم دادند حالمو بدتر کردش گذاشتمشون کنار من تهوعم به سرمم میزنه بیحالم کرده الان این عسل رو دعا رو دارم سه روزه انجام میدم حس بهتری دارم 

فقط خیلی سعی کن ذکر بگی و بعد دمنوش شیرین بیان قبل غذا حداقل نیم ساعت قبلش بخور خوبه 

https://eitaa.com/joinchat/2092237053C3c5295f626
من بدبخت دارم عصبیه درد ندارم فقط آروغ زیاد تهوع بیچارم کرده  من سپردم بخدا دکترها داروهاشون ع ...

وای منم مثل شما هستم😭😭😭😭😭

من همش میترسم

خدابه دورکنه یکی ا زهمسایه هامون درد معده داشت

چندماه پیش اندو کرد گفتن سرطانه

بیچاره شیمی درمانی کرد

روده و معدشو برداشت

فقط یه قسمت کوچیک روده براش مونده

دکترا امیدی ندارن

خدا همه بیماران رو شفا بدهه

بخدا اینقدر ازمایش سیتی سونو دادم ذلع شدم دیگه سپردم بخدا ازخدا فقط ارامش روح جسمم رومیخام 

فقط یادخدا حال ادمو خوب میکنه 

من یکماه افتاده بودم از حال بد الانم کم کم کارامو میکنم اصلا و ابدا نباید حرص خورد ذکر باید زیاد گفت 

و عسل طبیعی و سیاه دونه ناشتا با ذکر بخور 

خدا به همه سلامتی بده انشالله

https://eitaa.com/joinchat/2092237053C3c5295f626
2706