2733
2734
عنوان

تجاوز و ازدواج

21951 بازدید | 203 پست

سلام من ی کاربری دیگ دارم اما این کاربری رو زدم تا شناخته نشم 

من 15سالم که بود بهم تجاوز شد از زندگی بریده بودم دوبار خودکشی کردم که به لطف خانوادم کم کم حالم بهتر شد 

کلا هیچ رابطه ای با هیچکس نداشتم نه با کسی حرف کیزدم نه دوستی داشتم 

تا اینکه رفتم دانشگاه دقیقا دم در دانشگاه پسریو دیدم که با اولین نگاهش قلبم لرزید مدت ها گذاشت من عاشقش بودم ولی اصلا بروز نمیدادم تا اینکه اومد بهم گفت دوسم داره من در اون لحظه گذشتم اومد جلو چشمم و بهش گفتم نمیخام با کسی دوست بشم و اون معذرت خاست ورفت من هر روز بیشتر عاشقش میشدم 

تصمیم گرفتم اینبار من بهش بگم دوسش دارم 

پیام دادم سین کرد جواب نداد بیرون دیدمش سلام کردم جواب نداد گفتم لابد با کسیه

خاستم فراموشش کنم نشد 

چون هنوزم عاشقونه نگام میکنه اما باهام حرف نمیزنه  توهمین مابین بود ک  یکی از همکلاسیام خواست پیج رلشو هک کنم چون من تو این موارد خیلی میدونستم 

پیجو هک کردم که دوستم شات گرفت و به رلش گفت ک من هکش کردم اونم گفت شکایت میکنم داداش همکلاسیم ک دوماه از من بزرگتره وقتی جریانو بهش گفتم گفت اگه شکایت کرد زیر بار نرو من گردن میگیرم 

خلاصه به من گفت دوسم داره همجوره هم بهم ثابت کرد الانم میخاد بیاد خواسگاری 

اما من میترسم از گذشتم 

میترسم بگم و دیگ نخاد منو 

یا نگم و بعد ازدواج که فهمید بخاد طلاقم بده 

چیکار کنم بنظرتون؟

اینم بگم من عاشق همون پسریم ک روز اول تو دانشگاه دیدمش  اما اون نمیخادم

و فقط چون داداش همکلاسیم خیلی بهم خوبی کرده و مرد زندگیه میخام باهاش ازدواج کنم

و بهم میگه اگه با یکی دیگه ببینمت میکشمت فقط باید مال من بشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اییییی چقد پیچیده

gisoo1377♥️ژیناگلمن♥️دلوینت♥️khodaya_mer30♥️ اییلشاه_چهارم♥️نیکی0♥️نیکاگلمن♥️ تارا1392♥️قمرخانوم_پنجه_طلا♥️مامان_گندم_کوچولو♥️ 1378sahar♥️حدیثوو♥️آیلین_سابق♥️بریتنی♥️nafasبلای2♥️کاپ_کیک_عصبانی♥️دختر_مهربون_باادب♥️لیلین44♥️ پرنسس_رویاهام♥️فرنازحبیبی♥️ آیسان234♥️fateme_banoo♥️هلو_شیرین_آبدار♥️ چشمون00000سیاه♥️دخی_شیطوون♥️parvaz8177♥️ نسرین322♥️ مبینا_هستم♥️ ♥️kchikurd♥️fereshte1994 ♥️آناتا♥️ vanellope ♥️elahe1992
2731

دادگاه نرفتی برای تجاوز؟ شکایت نکردی؟ 

اگر در تاپیک های مذهبی مخالف نظر من هستی لطفا ریپلای نزن چون نظر من نیست رای و نظر ثقلین هست در مذهب حقهٔ جعفری تفسیر به رای جایی نداره پس شما مخالف ثقلین هستی نه من... امام صادق صلوات الله علیه و آله فرمود دشمنان ما علنی با ما دشمنی ندارن با شیعیان ما دشمن هستن ... اگر دین ندارید آزاده باشید.... برائتی‌ام تا ابد با دشمنان و قاتلین مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها دشمنم. در بود و آتش و دود و میخ آهنین و چهل نامرد و یاسی که باردار بود و پهلویی که شکست خانه ایی که هتک حرمت شد مادرم پشت در  ناله زد وای محسنم شهید شد و آقای من مولای من مادرم فریاد زد وا محمداه وا جعفراه وا حمزتا وا علیا وا مهدیا بله آقا جان مادرم پشت در به دادخواهی شما را صدا زد وقتش شده که بیایی چراغ سر قبر زهرا کجایی بیا به پهلوی مادرت قسم بیا نه مادرمان... حضرت زهرا سلام الله علیها مادر تمام غدیری هاست...داغ صورت نیلی چادر خاکی و پهلوی شکستهٔ مادرم تا ابد تا صف محشر قلبم را آتش می‌زند... داغ یاس مطهره هرگز کهنه نمی‌شود... لعن الله علی قوم الظالمین السلام علیک یا مولانا ایها العزیز یا ابانا یا صاحب العصر و الزمان السلام علیکم و رحمة الله و برکاته حیدر کرار حیدر صفدر اسدالله الغالب حبل الله المتین قسیم جنه و النار امین الله فی الارضه صدیق اکبر فاروق اعظم علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله امیرالمؤمنین است.تمام حجت مسلمانی من حسین بن علی صلوات الله علیه و آله است خیلی سال است از تفتیش عقاید ادم ها گذشته دست بردارید از این تجسس نکوهیده و مذمت شده...اگر سر عقیده من و امضام بحث میکنی و کامنت میذاری من جواب نمیدم چون الان زمان گلیم خانه بودن است چون به دستور مولام عمل میکنم السُّكوتُ على الأحمَقِ أفضَلُ (مِن) جَوابِهِ. چون به حدیث رئیس مذهب جعفری ایمان دارم خدارا شکر که دشمنان ما را از احمق ها آفرید..
2738
2706