2737
2734
عنوان

میشه راهنماییم کنین با همسرم مشکل پیدا کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 287 بازدید | 35 پست
عزیزم میفهمم چی میگی ولی بخدا اینا چیزاییه که راحت حل میشه  کافیه خودت شروع کننده یه رابطه عاط ...

من زندگیمو با کسی مقایسه نمیکنم ولی فکرم خیلی بهم ریخته اس نمیدونم باید چیکار کنم یاچه تصمیمی بگیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نمیخوام از دید روانشناسی به این قضیه نگاه کنم

دوست داشتن و عشق در سطوح مختلف روی میده 

ممکنه شما یک نفر را به خاطر شرایط و موقعیت,رفتار,زیبایی یا هر چیز دیگه ای دوست داشته باشید این تقریبا یک نوع معامله هست و عشق واقعی فراتر از عوامل ظاهریه و هیچ دلیل براش وجود نداره نمیتونید بگید من به تین خاطر عاشقم چون از قلب نشات میگیره و ارتباطی با ذهن و منطق نداره,اینطوری که من استنباط کردم احساس شما به همسرتون حتی درحد دوست داشتن هم نبوده و توصیه خانوادتون باعث ازدواجتون شده هرچند حس همسرتون را نمیدونم,از دید من هر رابطه ای که در اون عشق و تازگی وجود نداشته باشه ادامه دادنش اشتباهه ولی درکل هرکس خودش باید برای زندگیش تصمیم بگیره,ولی من اگر جای شما بودم رابطه ای که در اون معنی و احساسی وجود نداره را ادامه نمیدادم

نمیخوام از دید روانشناسی به این قضیه نگاه کنم دوست داشتن و عشق در سطوح مختلف روی میده  ممکنه ...

منم همین نظر رو دارم اما میخام با مشاوره صحبت کنم که پشیمون نشم

و اینکه دلم واسش میسوزه واقعا