2410
2553

بزارین از اول بگم 15 سالم بود ازدواج کردم الان 20 سالمه دوسش نداشتم وکاملا سنتی بود ازدواجم بعد ده روز پشیمون شدم اما خانوادم نزاشتن دوبار دیگه هم به بهانه های مختلف که اصلی ترینش اینکه من یک ادم عادی  اما اون مذهبی و این یکی از مشکلاتمونه و یک تو کار کردن سسته ادم کار نیست عشقی کار میکنه تو سه سالی که تو عقد بودیم خیلی دعوا میکردیم وناسازگاری داشتم دو بار خواستم جدا بشم باز مامانم نزاشت بیشنر مامانم گیر میده که چون پسر خوبیه خیانت نمیکنه نماز خونه خوبه من پارسال هم یک ماه ونیم باهاش قهر کردم سر همن چیز هایی که گفتم تو ای یک ماه ونیم اصلا واسم مهم نبود نبودنش احساس میکنم دوسش ندارم ولی نمیدونم چرا هر چی سعی میکنم نمیتونم الان دوباره یک ماهه همین جوری شدم انگار برام عقده شده تنها بودن خسته ام از همه چی از خونه همسرم خانواده اش از همه شون دوست دارم تنها باشم برم بشینم خونه مامانم راحت نمیدونم چرا اینجوری شدم از یک لحاظ هم نمیدونم دوسش دارم یا دلم واسش میسوزه چون اون دوستم داره نه که عاشق پیشه اما دوستم داره و نمیدونم این حس ناراحتی که دارم نسبت به طلاقم از روی دلسوز برای همسرمه یا دوستش دارم باید چیکار کنم  ولی اینو میدون که بود نبودش برام مهم نیست اما این حس ناراحتی که دارم نمیدونم از روی دلسوزیه یا واقعا دوسش دارم یکی کمکم کنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

از من که ۱۵ ساله ازدواج کردم به تو نصیحت مشکلاتتون جدی نیست ی کوچولو چون تنوع نیست دلزده شدی میتونی تنوع ایجاد کنی و علاقه ی خودتم تقویت کنی اگه مرد سالمیه حفظش کن چون مردای کوچه خیابون خیلی نامرد توشون هست 

زن باید تمیز باشه همیشه غذاش رو گاز باشه خونش بوی گل بده عطر تنش تو خونه بپیچه.تا مثل من دلبر اقاش باشه.اسم کاربریمم تیکه کلام شوهرمه.

آدمای مذهبی اکثرشون اعتقاد دارن که خدا پول رو میرسونه و ما برای جون کندن به این دنیا نیومدیم و بیشتر سعی در مطالعه دارن بخاطر همینم هست که شیخا معمولا زندگیای خوبی دارن،من نمونه هاشونو زیاد دیدم

2714

این چه مذهبی بودنیه که اهل کار نیست و توی کار کردن سسته؟! اتفاقا یه آدم مذهبی باید فعال‌تر از بقیه باشه و از فرصت‌هاش به خوبی استفاده کنه.

در مورد مشکلت هم به نظرم به همراه همسرت دوتایی برید مشاوره ببینید ریشه مشکل کجاست و اونو حل کنید. اینکه دوباره بخوای از اول یه زندگی بسازی و یه آدم جدید وارد زندگیت بشه و با ریز و درشت اخلاقش آشنا بشی و کنار بیای خیلی سخته. 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

برو پیش مشاور

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  

منم 20 سالمه و 16 سالگی عقد کردم. ما هم خیلی اختلاف داشتیم ولی سر جاریم بود فقط. سه سال و سه ماه تو عقد بودیم و خودم دوبار تصمیم به طلاق گرفتم.الان سه ماهه اومدم خونه خودم خداروشکر زندگیمون آروم تر شده تصمیم داریم سه تایی بشیم 

خدایا شکرت
این چه مذهبی بودنیه که اهل کار نیست و توی کار کردن سسته؟! اتفاقا یه آدم مذهبی باید فعال‌تر از بقیه ب ...

دیگه این جوریه برادر شوهرمم دقیقا همین تازه اون خیلی مذهبی تر هم هست

2706