2733
2739
عنوان

میشه راهنماییم کنین با همسرم مشکل پیدا کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 287 بازدید | 35 پست
توروخدا نگین چون نماز خونه ادم خوبیه  بخدا خواستگار خواهر من شبیه طلبه ها بود چ گندایی ک بلند ...

نامزد من طلبست و بنظرم با همه پسرا فرق داره یه تیکه فرشتس😍🤗😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نامزد من طلبست و بنظرم با همه پسرا فرق داره یه تیکه فرشتس😍🤗😊

خوشبخت بشین♥️

بله منظورم این بود ک ایشون گفتن نماز خونه و پسر خوبیه صرفا اینطوری نیست ، نماز ک چیزی نیست اون اقا ظاهرشونم مثل طلبه ها معقول بود ولی چ چیزایی ک رو نشد ....

بهرحال ۵ انگشت یک شکل نیستن ب نمازو اینا نیست

BTS| ARMY⟬⟭⁷|
2728
باهاش قهر نکن دوسش داشته باش اصلا به طلاق فکر نکن وقتی میگی دوسم داره خب توام دوسش داشته باش مگه اون ...

نمیدونم منم برای همین دلم واسش میسوزه ولی پنج ساله نتونستم 

عزیزم اگه اخلاقش خوبه ،دست بزن نداره،فحاش نیس،معتاد نیس،احترام خودتو و خانوادتو داره،مهم تر از همه دوستت داره بنظرم به درست کردن زندگیت فک کن تا طلاق 

این چیزایی ک الان مثال زدم با یه کدومش هم نمیتونی زندگی کنی ولی همسر شما فقط چون سرکاررفتنش عشقیه بقول خودت تورو درگیر کرده

واسه سرکار رفتن فقط باید یه نفر سوم بیاد باهاش حرف بزنه یا کسی رو اگه میشناسی میتونع کمکش کنه اینکارو بکن 

شاید دورو بریاتو دیدی که شوهراشون به روز و شیک و پیک میگردن دلت زده شده از همسرت ولی همیشه پیش خودت فک کن که تو انتخاب کردیش باهمین ظاهر و دین و اخلاقش 

الان فقط باید تعمیر کنی رابطتو

2740
عزیزم اگه اخلاقش خوبه ،دست بزن نداره،فحاش نیس،معتاد نیس،احترام خودتو و خانوادتو داره،مهم تر از همه د ...

اخلاقش خوبه فقط یکم بی محبت ابراز نمیکنه میفهمم از رفتاراش اما به زبون نمیاره ولی اساسیم اینه حس میکنم دوسش ندارم دودل شدم

دل سوختن نداره فردا که طلاق گرفتی سریع ازدواج‌میکنه ولی تو چی... هیچی تو میمونی با یه زندگی شکست خور ...

اره منم از این میترسم که الان بمونم پیشش بعد دوساله دیگه ازم خست بشه ولم کنه بره با یکی دیگه 

اخلاقش خوبه فقط یکم بی محبت ابراز نمیکنه میفهمم از رفتاراش اما به زبون نمیاره ولی اساسیم اینه حس میک ...

عزیزم میفهمم چی میگی ولی بخدا اینا چیزاییه که راحت حل میشه 

کافیه خودت شروع کننده یه رابطه عاطفی باشی 

وقتی حس تو اینه ک دوسش نداری محبت و عشقی هم از تو دریافت نمیکنه که بخاد ازت یاد بگیره 

بخدا حیف زندگیته

هیچوقت با زندگیه بقیه مقایسه نکن زندگیتو ...زندگیه تو فقط یه رابطه صمیمی کم داره..اما بقیه زندگیت ک شاید تو حسرتشو میخوری خیلی چیزا کم داره و تو خبر نداری 

اخلاقش خوبه فقط یکم بی محبت ابراز نمیکنه میفهمم از رفتاراش اما به زبون نمیاره ولی اساسیم اینه حس میک ...

ببین همسر من عاشق منه ولی خیلئ کم به زبون میاره مثلا دوس داشتنش وقتی گریه کنم از بس ناراحت میسه باور کن یه کتک یه فحش مهنون میکنه نردا فرق میکنن  با خانمها کارهاشون نشون میده زنشونو دوست دارن  

دختر من ۲۵ سالشه الان ۶ ساله دانشگاه عقد وازدواج میگذره فقط بخاطر اینکه دامادم چشم پاک وباخداس  همسرش شده هرچی پدرش گفت این پول نداره گوش نکرد گفت نن نمیتونم با مرد خیانکار زندگی کنم  عزیزم فکراتو بکن مادرت بده شمارو که نمیخاد عشق یواش یواش میاد 

2706