2733
2734
عنوان

فقط چون اینجا همدیگه رو نمی شناسیم....

| مشاهده متن کامل بحث + 580 بازدید | 80 پست
تا امروز به هیشکی نگفتم الانم چون گفتی همو نمیشناسیم میگم ی بار یه خانوم پیر کلی خرید کرده بود دستش ...

خیلی خوبه که به اطرافت توجه داری 

امیدوارم خدا هم همیشه بهت توجه داشته باشه

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کمک کردن همیشه مالی نیس

بله 

درست می گین

گفتم بگین تا یاد بگیریم

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
سلام عشق جان دیدم داره بوی اشنا میاد نگو مهربونی همین دورو  ورا بود عزیزدلم 🙏🙏🌹🌹🌹🌹❤❤❤❤

مانا باشید دوست ارزشمندم

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد 
2731

معمولا نذرهامو شیر خشک برای بهزیستی میگیرم 

بیشتر لباس ها و وسایل دخترم و میخواستم یادگاری نگه دارم چون دو ست سیسمونی داشت ولی دلم نیومد چند تکه لباس برداشتم بقیه رو به خانواده های نیازمند بخشیدم 

دست کسی رو که جلوم درازربشه تووخیابون یا بیرون  پس نمیزنم به من ربطی نداره دروغگوئه یا هر چی مهم اون لحظه اس که ازم کمک میخواد 

........
اره خب من از پول تو جیبی ک میگیرم هم کمک کردم🙂

همون کافیه

کمک کردن که حتما نباید میلیونی باشه

جان جان قلب مهربون کی بودی تو آخه  چقدر چیزای خوب ازت یاد میگیرم هر روز 😍😘😘

سلام جانانم ووقتی میبینمت خوشحالیم صدبرابر میشه خجالت کشیدم پاکش کردم اصلا نباید میگفتم اینکه دوستایی  مثل اب زلال دارم یه دنیا ارزشه و محبت همین کافیه 🙏🙏❤❤❤❤❤❤❤🌹🌹🌹🌹🌹

از سخن چینان شنیدم آشنایت نیستم 🖤❤ خاطراتت را بیاور تا بگویم کیستم ❤🖤

میشه منو لایک کنید دوستان❤️❤️❤️

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2738

استارتر عزیز

تاپیک تون بسیار ارزشمنده

امکان ریپلای تمام دوستان نیست تا تمجید بشه کارهای زیباشون

واقعا لذت بردم

سپاس از این تاپیک زیبا

سپاس مهربونم  هدفم از بیان این موضوع ، فقط و فقط از جنبه مثبتش بود که ترویج کمک کردن باشه و به ...

بله 

هدف از تاپیک آموزش مهربونی بود

سلام جانانم ووقتی میبینمت خوشحالیم صدبرابر میشه خجالت کشیدم پاکش کردم اصلا نباید میگفتم اینکه دوستای ...

پس تند تند پیامت میدم تا خوشحالیت شونصدبرابر بشه 😆😆😘😍😍😍

........
معمولا نذرهامو شیر خشک برای بهزیستی میگیرم  بیشتر لباس ها و وسایل دخترم و میخواستم یادگاری نگه ...

چه کیفی میکنم از خوانش تمام پست های شما 

تمام رفتارتون زیباست 

برای ی دختر حدودا بیست ساله که فلج مغزی بود و خانوادش نسبتا فقیر بودن دستگاه قند خون گرفتم به همسای ...

چقدر عالی

پس تند تند پیامت میدم تا خوشحالیت شونصدبرابر بشه 😆😆😘😍😍😍

جان جانانی 🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩❤❤❤❤

از سخن چینان شنیدم آشنایت نیستم 🖤❤ خاطراتت را بیاور تا بگویم کیستم ❤🖤
2706