2737
2734

سلام

بچه ها بیاین از کارهای خوبی که انجام میدید بگید

کمک به دیگران 

کار خیر و اینا

تعریف کنید شاید دیگران هم یاد گرفتند

راستی هیچ چیزی مانع کمک کردن به دیگران نمیشه

نگید وقتی پولدار شدم کمک میکنم

اگه الان با پول کم کمک نکنیم هیچ وقت با پول زیاد هم نمی تونیم کمک کنیم

شما بگید تا منم بگم

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه جفت کفش ولباس مدرسه ای برای یک بچه گرفتیم

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
2728

لباس هدبه دادم 

وسایل خوراکی هدیه دادم 

از نظر درسی سطحشون قوی کردم 

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 
پول ندارم وگرنه خیلی کار خیر میکردم

گفتم که اگه از پول کم کمک نکنیم با پول زیاد هم نمیکنیم

از خیلی کم شروع کنید

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌

من دلم میخواد کمک کنم ولی سنم کمه و درآمدی ندارم🤷🏻‍♀️

ولی اگ در آینده ب هدفم رسیدم و دندونپزشک شدم حتما در حد توانم کمک میکنم

❌🚨از یکم دی ماه برای اعتراض به وضعیت سایت نه تاپیک میزنیم نه پست میزاریم🚨❌ ...  A New Me    Coming Soon     Loading...  ۲۰%                                          عضو اکیپ علمی تخیلی💫             خدایاشکرت💕    i can🕊
2738

حدودا نود درصد داراییم رو برای بدهی یه آقایی که ورشکست شده دادم 

حقوقم هم ماهاینه به حساب اون خانواده میره 

البته فقط اصل حقوقم 

مزایا به حساب خودم میاد

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد 

من تا قبل کرونا به بچه های پرورشگاهی سر میزدم و اونقدر ک درتوانم بود براشون شیر خشک و پوشک و اینا میبردم الان پولزیاد نیست ولی واریز میکنم خودشون بخرن 

خدایِ قشنگم عاشقتم💜.الهی هممون خوشبخت و عاقبت بخیر بشیم الهی آمیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن❤
من نهایت کاری که بتونم اینه که برای فقرا گریه کنم همین

یه جفت کفش ولباس مدرسه ای برای یک بچه گرفتیم

من نهایت کاری که بتونم اینه که برای فقرا گریه کنم همین

😂😂

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ،ولی پی شبنم نمیگردم با خفت و خاری🤠بخشیدمت برو حلالت کردم نیازی نبود کاربریتو ببندی ، برگرد ،حرفاتو باور کردم 🤚
2706