2733
2739
چندوقت گوش دادی؟طرف من خیییلی مغروره البته شده گاهی ریپلی کنه خودش ولی در کل مغروره  کانال مهر ...

گفتم اون بالا بستگی داره گوش بده تا جواب بده ولی حداکثرش فکر کنم تا یه ماه بده دیگه از طرف من سگ تر پیدا نمیشه تا این حد27سالش یعنییییی غرور از این قیافش میباره خیلیییییییی سگه خیلیییییی کثافت فامیلی دورم داریم ولی خب 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چندوقت گوش دادی؟طرف من خیییلی مغروره البته شده گاهی ریپلی کنه خودش ولی در کل مغروره  کانال مهر ...

یکیشون قوی تره نوشته اونو بردار البته ببین مهرگان اصله چندتا دنبال کننده داره اگه بالای هزارتانمثل26 هزارتا اون اصله کاناله

2728
یکیشون قوی تره نوشته اونو بردار البته ببین مهرگان اصله چندتا دنبال کننده داره اگه بالای هزارتانمثل26 ...

ننوشته کدوم قوی تره🥺

۳۸هزار و خورده ای ممبر داره

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم🌹
اره از این بدتر نیست پری شب خوابشو دیدم روانی شدم دوروزه 

وای منم دیشب خوابشو دیدم انقد تو خواب باهم خوب بودیم دلم میخواست باز بخوابم خوابشو ببینم😂

2738
وای منم دیشب خوابشو دیدم انقد تو خواب باهم خوب بودیم دلم میخواست باز بخوابم خوابشو ببینم😂

وایییییی دقیقا تو خواب اومد دستاموگررفت بغلم گرفت گفتم خاک بر سرت بی لیاقت تو واقعیت کاش اینطوری بودی دیشبم کلی دعا کردم باز ادامشو ببینم نشد  

وایییییی دقیقا تو خواب اومد دستاموگررفت بغلم گرفت گفتم خاک بر سرت بی لیاقت تو واقعیت کاش اینطوری بود ...

دقیقااااا کاش انقد ک تو خواب بودن تو واقعیتم ادم بودن