2733
2734
اع مغرور تر از این حرفاست

😂 چند بار وضعیتایی بذار که جواب بدن یا در مورد خودش ج نداد وضعیت که گذاشت جواب بده، 😁

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب ندارم همچین چیزایی

از نت بگیر 

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم
2731

منم عین تو ولی خیلیییی مغروره خیلیییی البته خب بزرگه عاقله هرچی چالش زدم ریپلای نکرد فقط دوسه بار بود از خودم گذاشتم ریپلای کرد اونموقعم داشتم ساب گوش میدادم ولی ولش کردم پری شبم خوابشو دیدم دارم خل میشم البته خیلی طولانیه کلی اتفاق افتاد حرف زدیم قبلا باهم

ساب چی؟؟داریش؟؟میشه واسم بفرستی 

والا ندارمش توی کانال مهرگان تلگرام عضو شو توی گوگل بزن کانال مهرگان سابلیمینال بعد برو بزن ساب جذب عشق میاد چندتا خوبتره رو انتخاب کن روزا گوش بده ولی واقعا جواب داد بعد یه مدت ولش کردم باز گوش بدم  

2740
منم عین تو ولی خیلیییی مغروره خیلیییی البته خب بزرگه عاقله هرچی چالش زدم ریپلای نکرد فقط دوسه بار بو ...

وای با انرژی ساب ریپلی کرد؟؟؟😃

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم🌹
من تل ندارم میتونی واسم گیر بیاری تو واتساپم بفرستی☹

به خدا من خودمم ندارم چون با سیستمم گوشیمو گرفتن اونارو سریع با گوشی بابام میگرفتم بعدم با ترس پاک میکردم نبینه کسی  ببین به یکی از دوستات بگو بره برات پیدا کنه

به خدا من خودمم ندارم چون با سیستمم گوشیمو گرفتن اونارو سریع با گوشی بابام میگرفتم بعدم با ترس پاک م ...

خخخ باشع عزیزم مرسی...من نمیدونم چطور باید گوش کرد شرایطشو میگی؟؟تو چن وقت گوش دادی؟نتیجش چطور شد؟

وای با انرژی ساب ریپلی کرد؟؟؟😃

اره خودشاول گفت میخوادتم و میخواد بیا خونه و اینا من محل ندادم ولی گذشت منم عاشقش شدم ساب گوش دادم دوستم مجبورم کرد خیلیم گوش ندادم چندبار ولی بعدش استوری خودم بود ریپ میزد منم با یکی دوتا اموجی جواب دادم البته خب قبلش حرف میزدیم ولی فهمید دوسش دارم دیگه حرف نزدیم

خخخ باشع عزیزم مرسی...من نمیدونم چطور باید گوش کرد شرایطشو میگی؟؟تو چن وقت گوش دادی؟نتیجش چطور شد؟

الان گفتم چجوری نتیجه باید باید روزا بین1تا1ساعتونیم گوشش بدی و روش تمرکز کنی درگیر چیزی نشی گوش بده ممکنه دوروز یه هفته دوهفته یا یه ماه هرچه قدر تمرکزت بهتر باشه بهتر جواب میده ولی باید گوش بدی یه هفته شد جواب نداد ولش کنی مثل من

اره خودشاول گفت میخوادتم و میخواد بیا خونه و اینا من محل ندادم ولی گذشت منم عاشقش شدم ساب گوش دادم د ...

چندوقت گوش دادی؟طرف من خیییلی مغروره البته شده گاهی ریپلی کنه خودش ولی در کل مغروره 

کانال مهرگانم الان عضوش شدم خیلی ساب جذب عشق داره نمیدونم کدومو گوش کنم

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم🌹