2737
2734
عنوان

نظرتون درباره بچه دوم

| مشاهده متن کامل بحث + 866 بازدید | 86 پست
بچه ها اونقدر بي دفاع و دنيا اونقدر كثيفه كه دل ادم ميسوزه وارد اين دنيا بشن حتي اگه ثروتمند باشه

واللا اگه ده سال پیش میدونستم که ده سال دیگه انقدر دنیا افتضاح میشه ازدواج هم نمیکردم چه برسه به بچه دارشدن 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

من دخترم بعد ۷ سال اوردم،اصلا نمی تونستم یه موجود به این دنیا ،الخصوص ایران اضافه کنم، ولی متاسفانه الان دومی شیر به شیره باردار شدم، از یه طرف میگم دخترم در آینده تنها نیست  ،از طرفی هم هم عذاب وجدان دارم براش هم دلم برای خودم و شوهرم میسوزه، بچه خیلی مسئولیت داره،فقط مالی نیست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شما هم بهتره وقتی یه نظری میدین رو جنبه عقلانیش حرف بزنین نه یه حرف قلمبه ای رو ردیف کنین فک کنین خی ...

دقیقا همینطوره که شما میگین.

موفق باشین.

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.
2728
دقیقا همینطوره که شما میگین. موفق باشین.

بهترین جواب 👏

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
خوب شما تا ميتواني بچه دنيا بيار من ديدگاه خودمو گفتم فكر نكنم براي صحبت به اجازه شما احتياج باشه يه ...

اینقد دیدتون سیاهه اعصاب بقیه رو هم خورد میکنین ،،هیچکس تو دنیا بدون مشکل نیس اصلا دنیا بدون سختی نمیشه ولی این همه دیدگاه سیاه داشتن اصلا خوب نیس

من که یدونه آوردم و تمام...

بنطرم تو این شرایط الان یدونه کافیه

البته دیدگاه هرکس متفاوته

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2738
بسه 

عزیزم به شما چه ربطی داره ،نظر دیگران ریپلای میکنی، بجای اون دوستمون اعصاب من خورد شد، خیلی هم بی ادبی، اگر نظرت مخالف ،اول اینکه نظرت بگو، ضمنا یکم با احترامتر و سنجیده تر

واقعا وقتی ادم ب اینده بچه فکر میکنه استرس میگیره

خیلی سخته ها

همیشه خودتو در قبال اون بچه مسئول میبینی

اخه اونکه تصمیم گرفته بچه ب این دنیا بیاد تو بودی

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
فقط راجع جنبه مالیش گفتین خودت روحیه و استفامت دو تا بچه بزرگ کردن رو داری؟ هم زمان مراقب دو تا بچ ...

بچم بزرگ شده پنج سالشه.مستقل شده.من بچه اولو با بی میلی اوردم.بشدت رو بچه حساسم ـالان حس میکنم زیباترین لحظه هام با بچه هامه.و حس میکنم اگه یروز ازدواج کنه بره دیوانه میشم .و حس میکنم ادمی که یه بچه داره فشار بیشتری به بچش میاره

بهترین جواب 👏

دیگه ی وقتایی ادم بحث کنه ارزش خودش رو اورده پایین.

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.
اینقد دیدتون سیاهه اعصاب بقیه رو هم خورد میکنین ،،هیچکس تو دنیا بدون مشکل نیس اصلا دنیا بدون سختی نم ...

يعني هركس مخالف شما فكر كنه اعصابت خرد ميشه چه عجيب اينطور كه دنيا براي شما سياهتره 

2706