2733
2734
عنوان

نظرتون درباره بچه دوم

866 بازدید | 86 پست

اگر خونه دارید و مستاجر نیستید .یه خونه روستایی هم دارید ک البته قیمتی نداره .و دو تا زمین هم برا اینده بچتون خریدین.با درامد هشت تومن.

با همسرتونم اختلاف خاصی ندارید بنظرتون شرایط بچه دوم دارید یا نه؟البته بعد از کرونا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

دنیا مناسب بچه اوردن نیست.

حتی اگه میلیاردر باشین.

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.
2738

کلا بابچه دوم مخالفم

نظرشخصیه

اگه هوسه یباربسه

اصلاحال وحوصله ندارم دوباره همه این سختیارا ازاول بکشم

بچم بشدت گریالو و بداخلاق بود

9ماه استراحت مطلق بدترین بارداری

اگه بخامم بایدبرم جنین انتقال بدم

پس درنتیجه همینوخدابرام حفظ کنه ایشالا

هرکی نداره اون بجامن حامله بشه بحق علی

2706