2752
2739
عنوان

💚💚صلوات برای سلامتی وظهور امام زمان هر تعداد که میتونین💚💚

| مشاهده متن کامل بحث + 203 بازدید | 49 پست
سلام آبجی افسانه خوبی؟  منم ۲۰ تا صلوات میفرستم به ای حاجت روایی شما و همه عزیزانی که شرکت میک ...

سلام عزیزدلم  ممنونم سلامت باشین

قبول باشه🌹❤

برای حاجت دلتون صلوات فرستادم

اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

14 تا صلوات به نیابت از استاتر عزیز  72 تا صلوات به نیابت از دوستان @الناخانووووووم   ...

سلامت باشین وحاجت روا بشین ان شاءالله🌹❤

2731
ممنون عزیزم ❤️ خدا ازت راضی باشه ❤️ الهی حاجاتت همگی روا باشه ان شاء الله ❤️  اللهم صل علی محم ...

ممنونم قبول باشه 🌸

حاجت روا بشین ان شاءالله

سلام عزیزدلم  ممنونم سلامت باشین قبول باشه🌹❤ برای حاجت دلتون صلوات فرستادم

سلامت باشید آبجی جون ، همچنین عزیزم

لطف کردی مهربونم 🌹

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
72 تا صلوات به نیابت از دوستان @پفسه     @بیعت     @دلوینت   @hello ...

ممنون خواهر 10 صلوات برای حاجت دل شما🙏🏼🤲🏼♥

10 صلوات به.نیت حاجت روایی ان شاءلله🤲🏼

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین.برای سلامتی و تعجیل در ظهور مهدی فاطمه یه صلوات محمدی پسند بفرست اقارو خوشحال کن تا آقا تو نمازش دعات کنه چی از این بهتر😍🤲🏼 خدا جونم نمیدونم چطور شکرت کنم به خاطر این همه نعمت هایی که به من دادی🤲🏼 
72 تا صلوات به نیابت از دوستان @شانسی     @nargggges   @moon74   @mah ...

ممنونم مهربونم حاجت روا بشی🙏💚

لطفا برای خوشبختی خواهرم و آرامش و سلامتی خانوادم یک صلوات بفرستید💚💚 خدایا شکرت💚💚
عزیزدلم ممنونم. ۳۰ صلوات ب نیابت از  دوستان گلم  @آناعشق   @جیرانی     ...

ان شالله خدا ازت راضی باشه دوست مهربونم ان شالله هر چی میخوایی بهت بده منم برات دعا میکنم 

(((((📚🪞🤍روان شناس هستم🫂👩‍⚕️🦋))))) به دوستان نی نی سایت مشاوره داده میشود😉😍 بالاخره بعد از بیشتر از دو سال انتظار به ارزوم رسیدم خدایا صد هزار بار شکرت ۱۴ محرم . اول شهریور بی بی چک و ازمایشم مثبت شد خدایا به حق حسین نی نی ام سالم و سلامت بیاد بغلم و انشالله همه ی منتظرا صاحب اولاد شن دعا کنید لطفا سالم و سلامت دنیا اومدن نی نی ام 😍🥰 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره
سبحان الله ازاینهمه محبت و لطف  انشاءالله که خیر بببینید عروس خانوم و بقیه اعضا🌹

فدات عزیزم 💕 😘 💕 😘 الهی خدا دلت شاد کنه 🌷 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖