2733
2734
عنوان

مادرم همش فوشم میده و نفرین میکنه😥😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1570 بازدید | 61 پست
بله راس میگید چون الان که من دارم توی سمپاد یا همون تیزهوشان درس میخونم فقط به خاطر حرف مادرم شد د ر ...

راهنمایی سمپاد سخت تر از دبیرستانه،تو دبیرستان درساهای خوندنی کمتر از الانه و تست زنی بیشتر لازم داری،استرسو از خودت دور کن و به خودت و اطرافت و اتاقت نظم بده، برنامه ریزی کن، به کارهای شخصیت هم برسی، این مساىل به نظر شما بی اهمیت واسه خانوما خیلی مهمه،من خودم مادرم نظم وانضباط بچم برام مهمتر از درس خوندنشه،مثلا اگر درس بخونه ولی کتاباش و اتاقشو ظاهرش نامرتب باشه من سریع عکس العمل نشون میدم چون به شدت حساسم و اگه ببینم شبا دیر میخوابه یا سرش تو زیاد تو کامپیوتره نمیتونم قبول کنم چون دوس ندارم بچم خودشو بخاطر درس نابود کنه،باید استراحت کافی داشته باشه مریض نشه،مخصوصا سن شما که این مساىل مهمتره

راهنمایی سمپاد سخت تر از دبیرستانه،تو دبیرستان درساهای خوندنی کمتر از الانه و تست زنی بیشتر لازم دار ...

کلا همه کار های شخصیم و یه ساعت چرخیدن توی اینستاگرام حموم رفتن مرتب کردن میزم یکم بفهمم که امروز چه اتفاقی افتاده کلا میمونه برا شب مادرم یه بچه ای رو میخواد که کمتر به درس احمیت بده یه پسری میخواد مثل دختر تو کار های خونه کمک کنه ولی من نمیتونم چون توی مدرسه معمولی نیستم نمیدونم چرا به خاطر بچش با من کنار نمیاد نمیگه خوب این توی مدرسه معمولی نیس وقت آزاد نداره نمیتونه به من کمک کنه من هم میخوام آینده ی بهتری داشته باشم و به خاطر این تا الان موندم داخل سمپاد ولی به خاطر فشار های روم میترسم نتونم تحمل کنم و بیام مدرسه معمولی و این چیزی نیس که من میخوام منظورم از فشار فشار درسی نیس فشار های مادرمه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.