2726

سلام دوستان من 15 سالمه و کلاس هشتمم خب اول اینکه یه روز نشده مادرم بهم نگه ایشالا میمردی روز به دنیا اومدنی اونم سر چی سر اینکه من روزا کلا درس دارم و همش مادرم فوش میده و غر میزنه و نفرین میکنه و شب ها میرم تو گوشی بازی می‌کنم در کل شب ها بیدارم حالا سر این شب بیدار موندن کلی کتک میخورم فوش میخورم در صورتی که اتاقم جداست برق خاموش اصلا صدام در نمیاد به گوشی هم هدفون میزنم خ. ب مشکل چیه چرا نمیزاری شب که همه خوابن و من بالاخره از دست تو و برادرم راحت شدم یکم بچرخم تو فضای مجازی و حتی بازی باگوشی که حتما میدونید بازی کردن با گوشی باعث میشه که شما از مشکلات زندگی دور شید و سرتون تو بازی باشه و نمیزاره افسرده شید الان ساعت 4 من این رو نوشتم قبلش که داشتم درس می‌نوشتم داشت غیبت می‌کرد گفتم مادر من این کارو نکن از کجا میدونی شاید فردایی نباشه حلالیت بگیر بعد کلی فوشم داد خیلی نگم براتون اعصابم خورد شد درس رو انداختم کنار اومدم گوشی رو بردارم کلی غر زد اعصابم خورده به نظرتون مشکلش چیه بعدم اصلا به فکر من نیس فکر میکنه که خودش هر طور راحته منم اونطور راحتم اصلا به درسم احمیت نمیده تیزهوشان قبول شدم هیچ محل نداد و فقط جلوی فامیل بدی های منو گفت درسم خیلی خوبه توی کلا توی سمپاد درس خوندم اصلا به انگار نه انگار بهش نشون میدم میگم مامان ببین امروز چقد تشویق شدم بازم هیچی نمیگه فقط فوش ایشالا بمیری ایشالا بری زیر ماشین تو خیلی قیافت زشته همش سیاه بودن پوست من رو میگه همش میگه سیاه پوست بهم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یروزی همه اینا میگذره و توام واسه خودت خانمی شدی خوشگل موفق صبور 

الانم سعی کن حرفشو گوش کنی به عنوان مادرت و جوابشو ندی ک جفتتون ارامش داشته باشین

خدایا شکرت که هستی و برایمان خدایی میکنی...💜
2728

اول اینکه نمیتونی مامانتو عوض کنی واقعا چیزی دست تو نیست این اخلاقی که من میبینم با حرف درست نمیشه

شنیدی میگن ادما اشتباه از خودت دور کن 

مادر توام همینه باهاش دهن به دهن نشو ارتباطتو کم کن زود بزرگ شو از پیشش برو اعتماد به نفستم به هیییچ عنوان از دست نده 

منم مادرم پدرم و تحریک میکنه هیچکدوم از دختراش دوس نداشته باشه بابام همه چی بنامش زده ما متهلیم خیلی دردناک هروقتم زنگ میزن من شوهرم کارگر خیال داره بریزم دهنش پول

عزیزم ببخشیدا ولی مامانت به شدت ادم سرکوفت خورده و پر از عقده است و شایدم بهت حسادت میکنه بخاطر کمبودهایی که داره راه حلش فقط و فقط درس خوندن و دانشگاه رفتن برای خلاصی از محیط خونه است افرین و احسنت به تو با این هوشت 🥰

شاید کلا منظوری نداره و این مشکل اساسی مادرتون باید حل شه مشاوره روانشناس که اونم بعید میدونم بیاد

بترسین از آدم راستگو،که اگه دروغ بگه حرفش سند؛و همه باور میکنن😐
2706