2733
2734
اها پس به این نتیجه میرسیم استادا و کارمندای دانشگاه ما بیکارن که این همه راه رو بخاطر ۲ تومن میان ب ...

بابا کارمند با استاد یکی نیس. چرا انقد ذهنتون بسته س. ده بار تو همین تاپیک گفتم. چرا فک‌میکنید یه نرخ میگیرن؟

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
ولی کلا خیلی امهر و ارقامتون دلخوسانه س. حیف ک‌نمیتونم فیش حقوقی ها رو برات بفرستم. استاد هیات علمی ...

من که منظورت نفهمیدم

ولی دانشگاه ما اینطوریه خاله من دریافتیش ۲ تومنه

یکی از دوستاش هم هیئت علمی بالینی هست بیست و خورده دریافتیشه

دانشگاه های مختلف فرق دارن

بازم خداروشکر که الحمد الله وگرنه والا بخدا :|

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مسولین بخش اموزش عزیزم؟ 

من دیگه تکرار مکررات نمیکنم. پس اول من رو بخون. شبتم بخیر گلم.🌹

این نرخ هارو از کجا میارین اخه؟! همسر من هئیت علمی اصلا از این خبرا نیست . باور ندارید مصاحبه مهدی س ...

خدا رو شکر یکی دیگه پیدا شد😄من ک هرجی میگم اینجا هیسکی باور نمبکنه ک  اونقدرها هم همه جیز رویایی نیس

2740
کارگر روزی ۱۰۰ بگیره میشه ۳ میلیون .اینجور که شما گفتی ۲ میلیون میگیرن کارمندای دانشگاه ما همشو پول ...

اولا با این حساب کتاب که شما گفتی اگه هر روز کار گیرش بیاد، دوما دو تومن رو من نگفتم سوما حالا دو تومن با سه تومن خیلی فرق داره؟ هر چی هست اون ۷ ۸ تومن شما نیست، چهارما ندیدی این همه آدم با حقوق وزارت کار میرن سر کار و زندگی میکنن، اصلا چیز عجیبه تو کشور ما نیستا

اولا با این حساب کتاب که شما گفتی اگه هر روز کار گیرش بیاد، دوما دو تومن رو من نگفتم سوما حالا دو تو ...

بله حرف شما درست پس من هدفم عوض کنم چون میخاستم استاد دانشگاه شم.همون مربیگری خودم بچسبم

این نرخ هارو از کجا میارین اخه؟! همسر من هئیت علمی اصلا از این خبرا نیست . باور ندارید مصاحبه مهدی س ...

ببین من الان جایی کار میکنم حقوقم خیلی هم بالا نیست کار هیات علمیم هم دنبالش رو بگیرم امکانش هست جور شه ولی به خاطر حقوقش شک دارم تلاش کنم یا نه! بهم گفتن اول کار ۶ ۷ تومن بهت میدیم 

عزیزم من درمورد فنی نگفتم درمورد استاد دانشکده پزشکی تازه اونم بخش بالینی گفتم

عزیزم خواهرم دانشجوی دندون هستن . استاد ایشون تخصصش جراحی هستش و مطبش نوبت گیر نمیاری الان رئیس دانشکده شدن دانشگاه دولتی و هیئت علمی هم هستن سر یه بحث بخاطر بازگشایی دانشگاه تو ایام کرونا که بودجه تهیه لوازم بهداشتی کم بوده گفتن من بدبخت این ۹تومن حقوق اینجا نیستم که درامد یه ویزیت بیمار من تو مطبمه

2706