2703
2553
عزیزم از استادمون پرسیدم

عزیز جان حقوق استاد با کارمند برابر نیس.‌استاد هیات علمی چندبرابر کارمند میگیره. البته در دانشگاه های بزرگ. غیرانتفاعی ها ممکنه جفتشون کم باشن

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دو‌تومن ؟؟؟ غیر ممکنه گلم من ۳ سال پیش دانشجو‌بودم نگهبانمون ۲/۵ میگرفت ۳ سال پیش

اره دریافتیش ۲ تومنه

فیش حقوقیش ۳ تومنه انقدر مالیات و بیمه و کسری و ... میخوره که فقط ۲ تومن میدنش

بازم خداروشکر که الحمد الله وگرنه والا بخدا :|
2720
عزیز جان حقوق استاد با کارمند برابر نیس.‌استاد هیات علمی چندبرابر کارمند میگیره. البته در دانشگاه ها ...

اصن استاد که خیلی فرق داره

بستگی به درجه ش و تحصیلاتش داره تا ۲۰.  ۳۰ تومن هم میتونه بگیره

بازم خداروشکر که الحمد الله وگرنه والا بخدا :|
استاد با کارمند فرق میکنه تازه اون هم اگه هیات علمی باشه 

اها پس به این نتیجه میرسیم استادا و کارمندای دانشگاه ما بیکارن که این همه راه رو بخاطر ۲ تومن میان برن کارگری بیشتر گیرشون میاد

2714
اها پس به این نتیجه میرسیم استادا و کارمندای دانشگاه ما بیکارن که این همه راه رو بخاطر ۲ تومن میان ب ...

سختی کارگری رو با کارمندی دانشگاه مقایسه میکنی تازه کجا کارگر ساده بیشتر میگیره بدبخت

اصن استاد که خیلی فرق داره بستگی به درجه ش و تحصیلاتش داره تا ۲۰.  ۳۰ تومن هم میتونه بگیره

ولی کلا خیلی امار و ارقامتون دلخوشانه س. حیف ک‌نمیتونم فیش حقوقی ها رو برات بفرستم. استاد هیات علمی دانشگاه ازاد! بله میشه. ولی دانشگاه با دانشگاه فرق داره. 

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
اصن استاد که خیلی فرق داره بستگی به درجه ش و تحصیلاتش داره تا ۲۰.  ۳۰ تومن هم میتونه بگیره

این نرخ هارو از کجا میارین اخه؟! همسر من هئیت علمی اصلا از این خبرا نیست . باور ندارید مصاحبه مهدی سلطانی رو ببینید ایشونم هیئت علمی دولتی زیر ۱۰تومن حقوقشون 

سختی کارگری رو با کارمندی دانشگاه مقایسه میکنی تازه کجا کارگر ساده بیشتر میگیره بدبخت

کارگر روزی ۱۰۰ بگیره میشه ۳ میلیون .اینجور که شما گفتی ۲ میلیون میگیرن کارمندای دانشگاه ما همشو پول بنزین و غذا میدن

2706