2733
2734
ببین من الان جایی کار میکنم حقوقم خیلی هم بالا نیست کار هیات علمیم هم دنبالش رو بگیرم امکانش هست جور ...

الان هفته پیش فراخوان هیئت علمی بود خوب ؟ همین دانشگاه ها که اعلام نیاز کرده بودن اول امسال هم اعلام نیاز همین گرایش هارو داشتن ولی کسی رو نگرفتن چون همسرم دوستاش شرکت میکنن مدام لیست اعضای هیئت علمی رو چک میکنن کسی اضافه نشده مگه غیر انتفاعی ها

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خواهرم دانشجوی دندون هستن . استاد ایشون تخصصش جراحی هستش و مطبش نوبت گیر نمیاری الان رئیس دانش ...

دانشکده دندون اطلاع ندارم

ولی استادای پزشکی که خودشونم پزشکن و آنکال هستن تا ۲۰ یا حتی ۳۰ تومن هم میرسه

بازم خداروشکر که الحمد الله وگرنه والا بخدا :|
2728
الان هفته پیش فراخوان هیئت علمی بود خوب ؟ همین دانشگاه ها که اعلام نیاز کرده بودن اول امسال هم اعلام ...

آره من هم پارسال جایی که رفتم مصاحبه کلا تو هیچ رشته ای هیچ کس رو نگرفتن دوباره امسال اعلام نیاز کردن 

دانشکده دندون اطلاع ندارم ولی استادای پزشکی که خودشونم پزشکن و آنکال هستن تا ۲۰ یا حتی ۳۰ تومن هم م ...

نمیدونم رشته پزشکی رو ولی دندون که اطلاع دارم دولتی شهر ما اینقده و بیشتر بخاطر اسم و رسمش هست که میان دانشکده وگرنه به قول خودشون مطبشون این حقوق هزینه ویزیته یه بیمارشونه

آره من هم پارسال جایی که رفتم مصاحبه کلا تو هیچ رشته ای هیچ کس رو نگرفتن دوباره امسال اعلام نیاز کرد ...

افرین دقیقا بدبختی همینه . تازه اومدن ازمون رزیدنتی تخصص رو از سال دیگه برداشتن و در ازاش برطبق اعلام نیاز اون استان قرار دادن . عمق فاجعه رو متوجه میشین؟!

2740