2737
2734
عنوان

بچه ها جاریم میگه شوهرت خیانت میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 696 بازدید | 52 پست
گریه نکن خدایی عذاب وجدان گرفتم مرگ ژینا

ن دیونه😂😂😂شوهرم بیمارستانه بخاطرهمودلم تنگ شد گریه کردم بانوشته ات،چشم گریه نمیکنم مهربون❤توبنویس همیشه

طبیعت تاوقتی بازیو نفهمی ادامه میده✌😌
اخه گناه داره نباید بگما ولی خودش نامزده شوهرش هر وقت که من دیدم مثلا جاریم خونه مادرشوهره ساعت ۶که ...

چرت گفته مافرد خیانت کار داریم توفامیل خیلی با زناشون سرد هستن اتفاقا

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن دیونه😂😂😂شوهرم بیمارستانه بخاطرهمودلم تنگ شد گریه کردم بانوشته ات،چشم گریه نمیکنم مهربون❤توبنویس ...

ایشالا ک زودتر سلامت شن 

چشم 

خیالم راحت شد

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728

منم  شوهرم همه کارای شوهر اسی رو میکنه از همه مهتر اینکه منو با این اخلاق گندم تحمل میکنه ولی بدبین شدم از بس گفتن مرد خوب نیست و اینا میخام امتحانش کنم ماموریته و اینجا نیست شماره مجازی کسی بلده بسازی بهم یاد میدین؟

بالاخره منم دو جان شدم🥰🥰این بالاخره برای انتظار نیستا ... بالاخره زمانه و روزگاره
من نگفتم یه دفعه گفت

یه جوری فاتحه میخوندی روش تا حساب کار دستش بیاد ینی چی

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

غلط کرده؛متنفرم از این جور آدما؛داره حسادت میکنه به رابطه ی شما و همسرتون؛فقط همین؛دوری کن ازش.

بترسین از آدم راستگو،که اگه دروغ بگه حرفش سند؛و همه باور میکنن😐
2738